A grupėje Vokietija savo aikštėje lengvai laimėjo prieš autsaiderį Kazachstaną rezultatu 4:0 ir iškovojo penktą pergalę iš tiek pat galimų. Kazachams tai buvo penkta nesėkmė turnyre ių eilės. Po du įvarčius vokiečiams pelnė Miroslavas Klose ir Thomas Muelleris.
F grupėje staigmeną pateikė Gruzijos rinktinė, namuose 1:0 įveikusi Kroatiją. Pergalingą įvartį veteranas Levanas Kobiašvili pelnė 90-ą rungtynių minutę.
Šioje grupėje mūsų kaimynai latviai išvykoje 1:2 pralaimėjo Izraeliui. 62-ą minutę Kasparas Gorksas buvo išlyginęs santykį, bet žydas Biramas Kayala 81-ą minutę spėjo įmušti pergalingą įvartį.
Rezultatai:
A grupė
Vokietija 4 - 0 Kazachstanas
3' Miroslav Klose [1 - 0]
25' Thomas Mueller [2 - 0]
43' Thomas Mueller [3 - 0]
88' Miroslav Klose [4 - 0]
A grupės turnyro lentelė:
1 | Vokietija | 5 | 5 | 0 | 0 | 17-1 | 15 |
2 | Austrija | 4 | 2 | 1 | 1 | 9-6 | 7 |
3 | Belgija | 5 | 2 | 1 | 2 | 10-8 | 7 |
4 | Turkija | 4 | 2 | 0 | 2 | 6-6 | 6 |
5 | Azerbaidžanas | 3 | 1 | 0 | 2 | 2-9 | 3 |
6 | Kazachstanas | 5 | 0 | 0 | 5 | 0-14 | 0 |
B grupė:
Armėnija 0 - 0 Rusija
Andora 0 - 1 Slovakija
21' Filip Sebo [0 - 1]
Airija 2 - 1 Makedonija
2' Aiden McGeady [1 - 0]
21' Robbie Keane [2 - 0]
45' Ivan Tričkovski [2 - 1]
1 | Airija | 5 | 3 | 1 | 1 | 9-6 | 10 |
2 | Rusija | 5 | 3 | 1 | 1 | 6-3 | 10 |
3 | Slovakija | 5 | 3 | 1 | 1 | 5-4 | 10 |
4 | Armėnija | 5 | 2 | 2 | 1 | 9-4 | 8 |
5 | Makedonija | 5 | 1 | 1 | 3 | 5-6 | 4 |
6 | Andora | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-12 | 0 |
D grupė
Bosnija ir Hercegovina 2 - 1 Rumunija
29' Ciprian Marica [0 - 1]
63' Vedad Ibisevič [1 - 1]
83' Edin Dzeko [2 - 1]
Albanija 1 - 0 Baltarusija
62' Hamdi Salihi [1 - 0]
D grupės turnyro lentelė:
1 | Prancūzija | 5 | 4 | 0 | 1 | 8-1 | 12 |
2 | Baltarusija | 5 | 2 | 2 | 1 | 3-1 | 8 |
3 | Albanija | 5 | 2 | 2 | 1 | 4-4 | 8 |
4 | Bosnija | 4 | 2 | 1 | 1 | 6-4 | 7 |
5 | Rumunija | 4 | 0 | 2 | 2 | 2-5 | 2 |
6 | Liuksemburgas | 5 | 0 | 1 | 4 | 0-8 | 1 |
F grupė:
Gruzija 1 - 0 Kroatija
90' Levan Kobiašvili [1 - 0]
Izraelis 2 - 1 Latvija
16' Elianiv Barda [1 - 0]
62' Kasparas Gorksas [1 - 1]
81' Biram Kayal [2 - 1]
Malta 0 - 1 Graikija
90' Vasilios Torosidis [0 - 1]
84' Sokratis Papastathopoulos (Graikija) - raudona kortelė;
F grupės turnyro lentelė:
1 | Grakija | 5 | 3 | 2 | 0 | 5-2 | 11 |
2 | Kroatija | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-2 | 10 |
3 | Gruzija | 5 | 2 | 3 | 0 | 4-2 | 9 |
4 | Izraelis | 5 | 2 | 1 | 2 | 7-6 | 7 |
5 | Latvija | 5 | 1 | 1 | 3 | 4-7 | 4 |
6 | Malta | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-10 | 0 |
G grupė:
Velsas 0 - 2 Anglija
7' Frank Lampard [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
14' Darren Bent [0 - 2]
Bulgarija 0 - 0 Šveicarija
1 | Anglija | 4 | 3 | 1 | 0 | 9-1 | 10 |
2 | Juodkalnija | 4 | 3 | 1 | 0 | 3-0 | 10 |
3 | Šveicarija | 4 | 1 | 1 | 2 | 5-5 | 4 |
4 | Bulgarija | 4 | 1 | 1 | 2 | 1-5 | 4 |
5 | Velsas | 4 | 0 | 0 | 4 | 1-8 | 0 |
H grupė
Kipras 0 - 0 Islandija
Norvegija 1 - 1 Danija
27' Dennis Rommedahl [0 - 1]
81' Erik Huseklepp [1 - 1]
H grupės turnyro lentelė:
1 | Norvegija | 4 | 3 | 1 | 0 | 6-3 | 10 |
2 | Portugalija | 4 | 2 | 1 | 1 | 10-7 | 7 |
3 | Danija | 4 | 2 | 1 | 1 | 5-4 | 7 |
4 | Kipras | 4 | 0 | 2 | 2 | 5-8 | 2 |
5 | Islandija | 4 | 0 | 1 | 3 | 2-6 | 1 |