Nė karto atrankoje nesuklupę Portugalijos futbolininkai pirmame kėlinyje grupės autsaiderių gynybos pralaužti nepajėgė.

Benjaminas Buchelis nuginkluotas tik prasidėjus antram kėliniui: 46-ąją minutę įprastu stiliumi pasižymėjo kapitonas ir rezultatyviausias visų laikų Portugalijos rinktinės žaidėjas Cristiano Ronaldo. Jo sąskaitoje tai – 128-asis įvartis atstovaujant rinktinei.

Nors 38-erių puolėjas nuo metų pradžios rungtyniauja Saudo Arabijoje, nuo to jo rezultatyvumas vilkint Portugalijos marškinėlius nenukentėjo: futbolininkas atrankoje pelnė net 10 įvarčių.

Rezultatą 57-ą min. dvigubino krašto gynėjas Joao Cancelo.

Įdomu tai, kad portugalai savo laimę bandė net 29 kartus, o į vartų plotą skriejo 8 smūgiai. Svečiai kamuolį kontroliavo net 84 proc. rungtynių laiko.

Cristiano Ronaldo ir Joao Cancelo

Roberto Martinezo kariaunai dar liko mačas namie su Islandijos futbolininkais – lapkričio 19 dieną, 21:45 val. J grupės dugne be taškų esantys Lichtenšteino futbolininkai tuo pačiu laiku susitiks su Liuksemburgo rinktine.