C grupėje charakterį demonstravo ukrainiečiai, kurie svečiuose 3:2 palaužė Šiaurės Makedonijos rinktinę.

Svečiai po pirmo kėlinio atsiliko 0:2, tačiau antrame kėlinyje per paskutinį pusvalandį pelnė tris įvarčius ir išplėšė pergalę 3:2.

62-ą min. rezultatą sušvelnino Ilja Zabarnyi, 67-ą min. rezultatą išlygino Yukhymas Konoplya (2:2), pergalę svečiams išplėšė Viktoras Cygankovas, pasižymėjęs 83-ią min.

Tai pirmoji ukrainiečių pergalė atrankoje į Euro 2024.

Toje pačioje grupėje Anglija svečiuose 4:0 pranoko Maltos futbolininkus ir pasiekė trečią pergalę.

Įvarčius mušė Trentas Alexanderis-Arnoldas (28'), Harry Kane'as (31', 11 m baudinys) ir Callumas Wilsonas (83', 11 m baudinys), o dvikovos pradžioje kamuolį į savo vartus nukreipė Ferdinando Apapas (8').

D grupėje Latvija Rygoje 2:3 (0:1) nusileido Turkijai. 22 min. svečius į priekį išvedė Abdulkerimas Bardakci.

Po pertraukos 51-ą min. Eduardas Emsis išlygino santykį, bet po 10 min. turkus į priekį (2:1) išvedė Cengizas Underas (61').

Nuo 83 min. latviai žaidė mažumoje, nes antrą geltoną kortelę prieš save išvydo E. Emsis. Nepaisant to, latviams per arbitro pridėtą laiką pavyko išlyginti rezultatą, (90+4 min.) pasižymėjo Kristeras Toberas.

Tai dar nebuvo viskas: po minutės svečiams pergalę išplėšė „Fenerbahče“ saugas Irfanas Kahveci (90+5').

D grupėje latviai lieka be pergalių, turkai su 6 taškais pakilo į 1-ą vietą.