Pirmame kėlinyje atsilaikę estai iškart po pertraukos liko mažumoje – už antrą geltoną kortelę 48-ą minutę iš aikštės buvo išvarytas komandos kapitonas Ragnaras Klavanas.

Kiekybinę persvarą įgiję Anglijos futbolininkai, iškart prispaudė šeimininkus prie jų vartų, o visos pastangos atsipirko 74-ą minutę, kuomet saviškius į priekį išvedė sėkmingai baudos smūgį atlikęs Wayne Rooney.

Iki finalinio teisėjo švilpuko Estijos futbolininkai staigmenos nesukūrė, o pergalę įsirašę anglai tapo grupės lyderiais.

Anglijos komanda atliko net 18 smūgių (5 į vartų plotą, 7 pro šalį, 6 blokuoti), estai – 5 (1, 3, 1). Be to Roy Hodgsono auklėtiniai kamuolį kontroliavo net 69 proc. žaidimo laiko.

C grupėje Ispanijos rinktinė atsitiesė po netikėto pralaimėjimo slovakams (1:2) ir Liuksemburge 4:0 įveikė vietos futbolininkus. Nugalėtojams po įvartį pelnė Davidas Silva, Francisco Alcaceras, Diego Costa ir Juanas Bernatas.

Davidas Silva

Nykštukinę valstybę nugalėjo ir G grupėje žaidžiantys švedai – jie savų žiūrovų akivaizdoje 2:0 įrodė pranašumą prieš Lichtenšteino ekipą. Skandinavų gretose tiksliais smūgiais pasižymėjo Erkanas Zenginas ir Jimmy Durmazas.

C grupė

Ukraina 1 - 0 Makedonija
45+2' [1 - 0] Sergejus Sidorčiukas

47' Andrejus Jarmolenka (Ukraina) nerealizavo 11 metrų baudinio

Baltarusija 1 - 3 Slovakija
65' [0 - 1] Marekas Hamšikas
79' [1 - 1] Timofejus Kalačevas
84' [1 - 2] Marekas Hamšikas
90+1' [1 - 3] Stanislavas Šestakas

Liuksemburgas 0 - 4 Ispanija
27' [0 - 1] Davidas Silva
42' [0 - 2] Francisco Alcaceras
69' [0 - 3] Diego Costa
88' [0 - 4] Juanas Bernatas

Estija 0 - 1 Anglija
74' [0 - 1] Wayne Rooney

48' Ragnaras Klavanas (Estija) gavo raudoną kortelę

Lietuva 0 - 2 Slovėnija
33' [0 - 1] Milivoje Novakovičius
37' [0 - 2] Milivoje Novakovičius

Austrija 1 - 0 Juodkalnija
24' [1 - 0] Rubinas Okotie

Rusija 1 - 1 Moldova
73' [1 - 0] Artiomas Dziuba (iš 11 metrų baudinio)
74' [1 - 1] Alexandru Epureanu

Švedija 2 - 0 Lichtenšteinas
34' [1 - 0] Erkanas Zenginas
46' [2 - 0] Jimmy Durmazas