Jau nuo rungtynių pradžios ekraniečiai užgulė „Kruojos“ vartus. Varžovai ne itin svetingai pasitiko buvusį „Kruojos“, o dabar „Ekrano“ saugą Donatą Petrauską. Nors ekranietis ne kartą buvo stabdomas pražangomis, tačiau jau septintąją mačo minutę už tai varžovams jis atsilygino įvarčiu, išvesdamas „Ekraną“ į priekį - 1:0.

„Kruojai“ atakas pirmo kėlinio pradžioje regzti sekėsi sunkiai, tačiau 17-ą minutę „Ekrano“ vartų konstrukciją sudrebino George Alaverdashvili tolimas smūgis. Po dešimties minučių tas pats „Kruojos“ žaidėjas rezultatą išlygino. 27-ą minutę „Ekraną“ vėl į priekį išvedė technišku smūgiu vartininką nuginklavęs Uchenna Umeh. Iki pirmo kėlinio pabaigos likus vos kelioms minutėms U. Umeh pelnė ir antrąjį savo, bei trečiąjį komandos įvartį, prieš pertrauką pranašumą padidindamas iki 3:2.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nepakito. „Ekranas“ ir toliau rezgė atakas, o „Kruojos“ išpuoliai buvo gan reti. „Ekrano“ varžovų pastangos sušvelninti rezultatą vaisių davė 50-ą minutę, kai įvartį pelnė „Kruojos“ lyderis G. Alaverdashvili. Tačiau ilgai įvarčiu svečiai nesidžiaugė, nes vos po dviejų minučių jų vartininką smūgiu galva nuginklavo Vitalijus Kavaliauskas. Rezultatas tapo 4:2.

68-ą minutę dar vieną įvartį pridėjo Arsenij Buinickij, kuris realizavo 11-os metrų baudinį po to, kai buvo pargriautas baudos aikštelėje. Paskutiniu „Kruojos“ triuškinimo akcentu tapo Egidijaus Varno įvartis, padėjęs tašką šios dienos rungtynėse. Rezultyvus susitikimas baigėsi užtikrinta panevėžiečių pergale 6:2.

Pirmą pergalę 2013 metų sezono Lietuvos futbolo A lygoje iškovojo bei iš aštuntos vietos į ketvirtą pakilo Marijampolės "Sūduvos" klubas, svečiuose 6:1 sutriuškinęs trečią nesėkmę iš eilės patyrusią Tauragės "Tauro" komandą.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Nerijus Valskis (66, 69 ir 75 min.), du - Mohamadas Kdouhas (23 bei 55 min.), vieną - Armandas Breivė (90 min).

Vienintelio įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose - Vytautas Dragunevičius (38 min.).