Nuo pat pirmų minučių ekraniečiai užspaudė varžovus jų aikštės pusėje, o 27-ą minutę „Ekraną“ į priekį pelnytai išvedė V. Kavaliauskas.

Puolėjas sulaukė puikaus Aurimo Kučio perdavimo ir nestipriu, bet labai tiksliu smūgiu nuginklavo „Irtyš“ vartininką.

Po įvarčio žaidimas išsilygino ir aikštėje vyravo atkaklus ir greitas futbolas, tačiau, nepaisant to, pirmame kėlinyje varžovai didesnės grėsmės „Ekrano“ vartams nekėlė.

Prasidėjus antram kėliniui varžovai ir toliau nesėkmingai bandė kurti progas įvarčiams, o „Ekranas“ 52-ą minutę rezultatą padvigubino, kai po D. Norvilo pakelto kampinio galva pasižymėjo A. Kučys.

Ekraniečiai netrukus rezultatą galėjo dar labiau padidinti, tačiau Aurimui Verteliui nepavyko laisvam pataikyti į vartus, o jau po poros minučių krito įvartis į „Ekrano“ vartus. Iki tol užtikrintai veikusi panevėžiečių gynyba 62-ą minutę suklydo ir Kazachstano vicečempionai pasinaudojo tuo, sušvelninę rezultatą 1:2.

„Irtyš“ padidino apsukas puolime, tačiau „Ekrano“ gynyba veikė be priekaištų ir varžovams daugiau šansų jau nesuteikė. Iki pat rungtynių pabaigos simpatišką žaidimą demonstravę ekraniečiai pasižymėti galėjo dar ne kartą, tačiau susikurtų progų įvarčiais paversti nepavyko. Galiausiai teisėjo finalo švilpukas paskelbė apie panevėžiečių pergalę rezultatu 2:1.

Verta paminėti, jog rungtynėms teisėjavo net 5 arbitrai.

„Irtyš“ klubas Kazachstano čempionate eilę metų laikosi turnyro lentelės viršuje. Per klubo istoriją komanda penkis kartus laimėjo šalies čempionatą, keturis kartus liko antra, o penkiskart iškovojo bronzą.

Ekipos pagrindą sudaro šios šalies futbolininkai, tačiau žaidžia ir aštuoni legionieriai. Treniruočių stovykloje Turkijoje Pavlodaro „Irtyš“ ekipa jau sužaidė dvejas rungtynes. Ukrainos „Goverla-Zakarpatija“ klubui kazachai nusileido dviem įvarčiais. Kitose rungtynėse „Irtyš“ komanda rezultatu 3:1 įveikė Rusijos pirmo diviziono klubą „Jenisej“ iš Krasnojarsko.

„Ekranas“: T. Kauneckas, R. Pilotas, G. Tomkevičius, O. Reyes, V. Slavickas, A. Kučys, I. Kozlovas, D. Norvilas, A. Ribokas, V. Kavaliauskas, A. Buinickis. Antrame kėlinyje aikštėje pasirodė: D. Petrauskas, U. Umeh, A. Vertelis, R. Stanulevičius, E. Varnas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)