Dvikovą aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie nuo pat rungtynių pradžios pradėjo panevėžiečių vartų šturmą. 18-ą minutę Vitalijus Radionovas pelnė pirmą įvartį - 1:0.

Tačiau „Ekrano“ futbolininkai nesutriko ir patyręs Andrius Velička tuoj pat - 22-ą minutę - išlygino skirtumą - 1:1. Vis dėlto palankaus mūsiškiams lygaus rezultato iki kėlinio pabaigos išsaugoti nepavyko.

35-ą minutę Renanas Bressanas vėl persvėrė santykį BATE ekipos naudai - 2:1. Tiesa, netrukus antro įvarčio autorius už du įspėjimus gavo raudoną kortelę ir buvo išvytas iš aikštės.

Antrame kėlinyje vyko lygi ir permaininga kova. Deja, kiekybinio pranašumo Lietuvos čempionams nepavyko išnaudoti. Mačo pabaigoje Ekranas pabandė užspausti priešininkų komandą, bet praleido kontrataką ir po keitimo aikštėje pasirodęs Michailas Gordeičiukas 89-ą minutę pasiekė trečią įvartį ir palaidojo visas mūsiškių viltis - 3:1.

Šios poros nugalėtojas - BATE klubas - iškopė į paskutinį Čempionų lygos atrankos etapą, o panevėžiečių ekipa savo pasirodymą tęs Europos lygos kvalifikacijoje. Abiejų turnyrų tolimesnių varžybų burtai bus traukiami penktadienį.

Rezultatas:

BATE 3 - 1 „Ekranas“

18' Vitalij Rodionov [1 - 0]
22' Andrius Velička [1 - 1]
35' Renan Bressan [2 - 1]
89' Michail Gordeičiuk [3 - 1]

40' Renan Bressan (BATE) - raudona kortelė

BATE: Aleksandr Gutor; Dimitrij Lichtarovič (74' Edgar Olechnovič), Igor Šitov, Aleksandr Jurevič, Oleg Patocki (46' Michail Gordeičiuk), Renan Bressan, Pavel Nehajčik, Vitalij Rodionov, Jegor Filipenko, Marko Simič, Dmitrij Baga (85' Filipp Rudik).

"Ekranas": Emilijus Zubas; Ramūnas Radavičius (61' Jevgenijus Morozas), Audrius Jokšas, Mantas Samusiovas, Ignas Dedura; Aurimas Kučys, Mauro Alonso, Giedrius Tomkevičius (81' Arnas Ribokas); Aurimas Vertelis; Andrius Velička (69' Tadas Markevičius), Uchenna Umeh.

Atsargoje liko: Tadas Kauneckas, Marius Skinderis, Nerijus Sasnauskas ir Rytis Pilotas.

Geltonos kortelės: BATE 3 - 2 „Ekranas“;

Raudonos kortelės: BATE 1 - 0 „Ekranas“.

Kiti rezultatai (į kitą etapą išėjo žvaigždute* pažymėti klubai):

Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) 3 - 4 Odensės OB* (Danija), pirmas mačas 1:1;

12' Andreas Johansson [0 - 1]
35' Jean-Alain Boumsong [1 - 1]
50' Toche [2 - 1]
58' Espen Ruud [2 - 2]
81' Bashkim Kadrii [2 - 3]
88' Hans Henrik Andreasen [2 - 4]
90+5' Antonis Petropoulos [3 - 4]

90+3' Bernard Mendy (OB) - raudona kortelė

„Shamrock“ (Airija) 0 - 2 FC „Copenhagen“* (Danija), pirmas mačas 0:1.

42' Dame N'Doye [0 - 1]
73' Christian Bolanos [0 - 2]