Nors atotrūkis tarp lygos lyderių ir kiek žemiau turnyro lentelėje esančių ekipų nemažas, rungtynėse nestinga aštrių emocijų ir atkaklios kovos iki paskutinės dvikovos akimirkos.

Netikėtumų neįvyko. Pirmos turo rungtynės įvyko Kaune, kur šeštadienį susitiko Kaišiadorių „Savingės“ ir Vilniaus „Bekento“ ekipos. Gana ryškiu favoritu dvikovoje buvo laikomas „Bekentas“. Ir jau pirmą minutę Pavelas Smolkovas tiksliu smūgiu tai patvirtino. Ankstyvas įvartis pridėjo pasitikėjimo svečiams, žaisdami ramiai ir užtikrintai jie dar keturis kartus privertė „Savingę“ pradėti žaidimą iš aikštės centro. Patys vilniečiai praleido tik vieną įvartį. Po prognozuotos pergalės „Bekentas“ lieka kovotojų dėl aukščiausios vietos gretose.

Kaišiadorių „Savingė“ – Vilniaus „Bekentas“ 1:5 (1:3).

Įvarčiai: 15 min. G. Juška („Savingė“); 1, 36 min. P. Smolkovas, 6 min. N. Strelecas, 7 min. J. Zagurskas, 23 min. V. Bartoševičius („Bekentas“).

Rimtas išbandymas pirmaujantiems. Panevėžio „Baltija“ sulaukė rimtos kovos Kaune, kur aikštelės šeimininkai – Kauno „Inkaras“ – nuo pirmų minučių „užkūrė pirtį“ svečiams. Po gražios atakos, kurią po Audriaus Juozaičio perdavimo tiksliai baigė Dainius Liutkus, šeimininkai jau rungtynių pradžioje išsiveržė į priekį. Visgi panevėžiečiai savo lyderių meistriškumo dėka sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą pirmame kėlinyje. Kai po puikaus Arūno Šteino reido ir įvarčio 28–ą rungtynių minutę rezultatas tapo 1:3, pasirodė, kad šeimininkai gali palūžti. Bet ko jau ko, kovingumo „Inkaro“ vyrams tikrai netrūksta. Dar vienas D. Liutkaus įvartis, tikslus Rimvydo Bakaus smūgis – ir lygu! Įdomaus ir įtempto susitikimo atomazga įvyko 37–ą minutę, kai Marius Butėnas greitos kontratakos metu įmušė pergalingą įvartį.

Kauno „Inkaras“ – Panevėžio „Baltija“ 3:4 (1:2).

Įvarčiai: 2, 30 min. D. Liutkus, 32 min, R. Bakus („Inkaras“); 6, 28 min. A. Šteinas, 12 min. T. Nemanis, 37 min. M. Butėnas („Baltija“).

Šeimininkai buvo svetingi. Mažeikių VIP komandai nepavyko pristabdyti įsibėgėjusio Radviliškio „Lokomotyvo“. Jei pirmą kėlinį šeimininkai dar neleido svečiams atitrūkti, po pertraukos svečiai žaidė galingiau, ir įmušę dar penkis kartus, nutolo tarsi greitasis traukinys. Trys „Lokomotyvo“ žaidėjai (V. Pocevičius, E. Mučinis ir V. Garšvinskas) pasižymėjo „dubliais“. Šeimininkų gretose išsiskyrė Antanas Bulošas – tiek gerąja prasme (du įvarčiai), tiek ir blogąja (dvi geltonos kortelės automatiškai virtusios raudona).

Mažeikių VIP – Radviliškio „Lokomotyvas“ 4:8 (2:3).

Įvarčiai: 15, 16 min. A. Bulošas, 28 min. E. Blažys, 36 min. R. Žebrauskas (VIP); 3 min. G. Zaborskis, 12, 25 min. V. Pocevičius, 16, 29 min. E. Mučinis, 25, 34 min. V. Garšvinskas, 35 min. J. Gulbinas („Lokomotyvas“).

Kauno derbis – šį kartą be ekscesų. Pastaruoju metu pastebimai pagerinę žaidimą Kauno „Celsio“ futbolininkai tikėjosi sėkmingų rungtynių prieš netoliese turnyro lentelėje esantį Kauno „Arsenalą“. Tačiau aikštės šeimininkų nuomonė buvo kita. „Arsenalas“ aktyviai pradėjo rungtynes, kovojo dėl iniciatyvos ir sugebėjo „primesti“ sau parankų žaidimą priešininkams. Tiesa, į pirmą Artūro Armono įvartį pirmame kėlinyje „Celsis“ atsakė tiksliu Beno Olincevičiaus smūgiu. Bet antroje rungtynių pusėje sėkmingiau vartus atakavo nominalūs šeimininkai – Karolio Vasiliausko, dar kartą Artūro Armono ir Tomo Krakausko smūgiai lėmė „Arsenalo“ pergalę ir paaštrino turnyro situaciją lentelės apačioje.

Rungtynėms teisėjavo arbitrai iš Latvijos, keliuose epizoduose sėkmingai „nugesinę“ besiplieskiančias aikštelėje aistras.

Kauno „Arsenalas“ – Kauno „Celsis“ 4:2 (1:1).

Įvarčiai: 4, 36 min. A. Armonas, 22 min. K. Vasiliauskas, 40 min. T. Krakauskas („Arsenalas“); 20, 40 min. B. Olencevičius („Celsis“).

„Vievio žiedas“ parodė charakterį. Vilniuje, LEU salėje susirinkę žiūrovai, išvydo intriguojančią dvikovą tarp komandų, kovojančių dėl vietų turnyro lentelės viduryje. Pirmame kėlinyje sėkmingiau žaidė svečiai iš Kauno, „Vyčio-Zenito“ futbolininkai. Tačiau po pertraukos vaizdas kardinaliai pasikeitė. Šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą, o paskutinėmis rungtynių minutėmis – ir persverti. Desperatiški kauniečių mėginimai išsigelbėti buvo veltui – paskutinę rungtynių minutę kamuolį į vartus pasiuntęs Andžejus Romeika užtvirtino „Vievio žiedo“ pergalę. Ji leido šeimininkams priartėti turnyro lentelėje prie oponentų. Komandas, užimančias atitinkamai ketvirtą ir penktą vietas. teskiria du taškai.

„Vievio žiedas“ – Kauno „Vytis-Zenitas“ 5:3 (1:3).

Įvarčiai: 4 min. A. Meidus, 23, 39 (iš 10 m. b.) min. J. Učajevas, 36 min. A. Kupčinskas, 40 min. A. Romeiko („Vievio žiedas“); 1 min. E. Kugys, 6 min. E. Blusys, 17 min. R. Lipnevičius („Vytis-Zenitas“).