Šiose rungtynėse geriau iš pradžių atrodė AC „Milan“ ekipa, tačiau savosiomis progomis nepasinaudojo, o 44-ą minutę po saugo Daniele De Rossio perdavimo pasižymėjo puolėjas Pablo Danielis Osvaldo.

Antrojo kėlinio pradžioje susitikimo arbitras skyrė 11 metrų baudinį į svečių vartus, kurį be didesnio vargo realizavo puolėjas iš Švedijos Zlatanas Ibrahimovičius - 1:1.

Vėliau prasidėjo tikras „Milan” futbolininkų atakų lietus. Tas pats Z. Ibrahimovičius sykį nesugebėjo realizuoti puikios progos - savo komandą nuo praleisto įvarčio išgelbėjo vartininkas Maartenas Stekelenburgas. Dar po kelių minučių po saugo Sulley Ali Muntari smūgio į vartus kamuolys atsimušė į vartų skersinį.

Visgi AC „Milan“ sugebėjo pelnyti įvartį ir laimėti šį susitikimą: 83-ią minutę antrąjį įvartį šiame mače pelnė Z. Ibrahimovičius - 2:1.

AC „Milan“ 2 - 1 AS „Roma“
44' [0 - 1] Pablo Daniel Osvaldo
53' [1 - 1] Zlatan Ibrahimovič (11 m)
83' [2 - 1] Zlatan Ibrahimovič

„Palermo“ 1 - 1 „Udinese“
31' [1 - 0] Fabrizio Miccoli
84' [1 - 1] Gabriel Torje.