Pirmame kėlinyje lietuviai pagirtinai kovojo, nenusileisdami švedams individualiose dvikovose. Abi komandos atliko po du smūgius į vartų plotą. Pirmoji pasižymėjo Lietuvos rinktinė: 39 minutę po kampinio Gustas Jarusevičius nukreipė kamuolį į švedų vartus. Kėlinio pabaigoje po Tautvydo Špiegio pražangos švedai pelnė teisę mušti 11 metrų baudinį ir jį realizavo Edwinas Anderssonas.

Lietuviai antrąjį kėlinį pradėjo aktyviai ir jų pastangos nenuėjo veltui: Arnas Spyčius 52 min. pritrenkė varžovus nuostabiu tolimu smūgiu. 59 min. Emilio Robacko pavojingą smūgį blokavo Dominykas Valeckas, tačiau jau po minutės Lietuvos vartininkas turėjo traukti kamuolį iš vartų, kai Oscaras Wilhelmssonas atitrūko nuo mūsiškių gynėjų ir taikliai smūgiavo.

Švedai persvėrė rezultatą savo naudai 64 min., kuomet pasižymėjo Linusas Mattssonas. Mūsiškiai turėjo gerą porą 73 min., bet po keitimo pasirodęs Saulius Vikertas atliko smūgį dešiniau švedų vartų. Visgi 78 minutę E. Anderssonas įtvirtino švedų persvarą – 4:2.

A. Statkevičiaus auklėtiniai dar sukūrė progų rungtynių pabaigoje, tačiau Gusto Jarusevičiaus, Vaido Magdušausko, Motiejaus Burbos ir Armando Kučio smūgiai buvo netikslūs.

Kitas atrankos turnyro rungtynes Helsingborge lietuviai žais rugsėjo 30 dieną prieš Danijos bendraamžius. Pastarieji rezultatu 6:1 įveikė Farerų Salų U-17 rinktinę.

Rungtynių statistika:

Švedija U-17 – Lietuva U-17 4:2 (1:1)

Helsingborgo „Harlyckans IP“ stadionas.

Teisėjas – Yigal Frid (Israelis).

Įvarčiai: 45 min. (iš 11 m) ir 78 min. Edwinas Anderssonas, 60 min. Oscaras Wilhelmssonas, 64 min. Linusas Mattsonas (Švedija); 39 min. Gustas Jarusevičius, 52 min. Arnas Spyčius (Lietuva).

Įspėti: 29 min. Artemijus Tutyškinas, 44 min. Tautvydas Špiegis, 76 min. Saulius Vikertas, 77 min. Arnas Spyčius (Lietuva).

Lietuvos U-17 rinktinės sudėtis: Dominykas Valeckas, Matijus Remeikis, Artemijus Tutyškinas, Motiejus Slivka, Tautvydas Špiegis (71 min. Saulius Vikertas), Motiejus Burba, Eimantas Dzinga, Gustas Jarusevičius (81 min. Grantas Jaseliūnas), Titas Buzas (46 min. Armandas Kučys), Deividas Dovydaitis (46 min. Arnas Spyčius), Kristupas Keršys (74 min. Vaidas Magdušauskas).