Šeimininkai persvarą įgijo jau pirmajame kėlinyje, kai 15 minutę juos į priekį išvedė Ivanas Perišičius. Jam rezultatyvų perdavimą atliko Ivanas Rakitičius.

Antrojo kėlinio pradžioje tas pats I. Perišičius padvigubino savo komandos persvarą. Šį kartą futbolininkas pasižymėjo 63 minutę po tikslaus Ivicos Oličiaus perdavimo.

Nors 79 minutę Malio futbolininkams pavyko atgaivinti intrigą, kai pasižymėjo Cheickas Diarra, rezultatas daugiau nebepakito ir kroatai šventė pergalę minimaliu skirtumu.

Kitose tuo pačiu metu Osle vykusiose rungtynėse pergalės neiškovojo Rusija. Didžiąją mačo dalį pirmavę stratego Fabio Capello auklėtiniai tenkinosi lygiosiomis 1:1 (1:0) su Norvegija.

Rusų gretose vienintelį kartą pasižymėjo Olegas Šatovas, o norvegų – Andersas Konradsenas.

Rungtynės:

Kroatija 2 – 1 Malis
15' [1 – 0] Ivan Perišič
63' [2 – 0] Ivan Perišič
79' [2 – 1] Cheick Diarra

Norvegija 1 – 1 Rusija
3' [0 – 1] Oleg Šatov
77' [1 – 1] Anders Konradsen

Alžyras 3 – 1 Armėnija
13' [1 – 0] Esseid Belkalem
22' [2 – 0] Nabil Ghilas
42' [3 – 0] Islam Slimani
46' [3 – 1] Artur Sarkisov

Albanija 0 – 1 Rumunija
82' [0 – 1] Razvan Rat