Jau pačioje susitikimo pradžioje, dideliam vietinių žiūrovų džiaugsmui, į priekį 6-ąją minutę išsiveržė F.B.K. "Kaunas", kuomet po pakelto kampinio kamuolį į vartus nukreipė Andrius Klimakovas.

Įgyta persvara kauniečiai džiaugėsi neilgai. VMFD "Žalgiris" ekipa į "Kauno" iššūkį atsakė net keturiais įvarčiais. 12 minutę rezultatą išlygino baudos aikštelėje techniškai kamuolį suvaldęs Calumas Elliotas. 14 minutę žalgiriečius į priekį išvedė gynėją lengvai suklaidinęs Vaidotas Šilėnas.

Trečiasis įvartis buvo pelnytas 17 minutę, po šių žaidėjų kombinacinės atakos, kurios metu V. Šilėnas perdavė kamuolį C. Elliotui, o pastarasis be didesnio pasipriešinimo pasiuntė jį į vartų tinklą.

Aktyviai puolime rungtyniavęs V. Šilėnas netrukus atliko dar vieną rezultatyvų perdavimą. Šį kartą Mantui Kukliui. Saugų tandemas 19 minutę svečių persvarą patrigubino - 1:4.

Po pertraukos VMFD "Žalgiris" į aikštę sugrįžo pakeitęs net aštuonis futbolininkus, o antrajam kėliniui įpusėjus progos pasireikšti buvo suteiktos jauniesiems žaidėjams - Danieliui Romanovskiui, Arturui Skuratovičiui, Rokui Simanavičiui, Mykolui Krasnovskiui.

50 minutę įvarčiu pasižymėjo puolėjas Kamilis Bilinskis, kontratakos metu atsidūręs vienas prieš vartininką.

Prabėgus kiek daugiau nei dešimčiai minučių, po puikaus Georgo Freidgeimo perdavimo iš krašto, puolėjas dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus - 6:1.

Rankų nenuleidę kauniečiai pačioje rungtynių pabaigoje patys įmušė antrąjį įvartį, simboliškai vainikavusį šį rezultatyvų draugišką mačą.

Rungtynės:

F.B.K. "Kaunas" - VMFD "Žalgiris" 2:6 (1:4).

Įvarčiai: Andrius Klimakovas (6 min.), Marius Prieskenis (89 min.); Calumas Elliotas (12 ir 17 min.), Vaidotas Šilėnas (14 min.), Mantas Kuklys (19 min.), Kamilis Bilinskis (50 ir 62 min.).

Po keitimo: Mantas Kavaliauskas, Deividas Paulauskas, Lukas Turauskas, Justas Orantas, Edgaras Prieskienis, Rimvydas Lipnevičius, Marius Prieskienis, Gintaras Griškevičius, Edmundas Pukys, Linas Sankauskas, Giedrius Būtėnas.