Likus dviems turams iki sezono pabaigos „Borussia“ futbolininkai lenkia artimiausią persekiotoją Miuncheno „Bayern“ klubą net aštuoniais taškais.

Savo žiūrovų akivaizdoje Bremeno „Werder“ ekipa išleido pergalę iš savo rankų prieš ne pagrindinę „Bayern“ sudėtį - 1:2.

Antro kėlinio pradžioje šeimininkus į priekį išvedė Naldo, iš kelių metrų pasiuntęs kamuolį į vartus, tačiau 75-ą minutę tas pats Naldo nesėkmingai sužaidė prie savų vartų ir išlygino rezultatą. Per pridėtinį laiką po keitimo pasirodęs Franckas Ribery pasiuntė kamuolį į tolimąjį apatinį vartų kampą ir bavarai šventė dramatišką pergalę - 2:1.

Kitose rungtynėse „Nurnberg“ su „Hamburger“ klubai sužaidė taikiai 1:1, „Koln“ su „Stuttgart“ komandos taip pat pasidalino po tašką (1:1), Leverkūzeno „Bayer“ futbolininkai rungtynių pabaigoje palaužė „Hoffenheim“ ekipą 1:0, o lygos autsaideris „Kaiserslautern“ klubas iškovojo tris taškus mače su Berlyno „Hertha“ komanda.

Dortmundo „Borussia“ 2 – 0 Monchengladbacho „Borussia“

23' [1 - 0] Ivan Perisič
59' [2 - 0] Shinji Kagawa

„Werder“ 1 – 2 „Bayern“

51‘ [1 – 0] Naldo
75‘ [1 – 1] Naldo (į savus vartus)
90‘ [1 – 2] Franck Ribery

„Nurnberg“ 1 – 1 „Hamburg“

59‘ [0 – 1] Heung Min Son
64‘ [1 – 1] Daniel Didavi

„Koeln“ 1 – 1 „Stuttgart“