Beveik visą susitikimą mažumoje žaidusi Madrido komanda namuose 1:2 neatsilaikė prieš Valensijos „Levante“ vienuolikę.

„Real“ jau nuo 9-osios minutės liko dešimtyje, nes raudoną kortelę prieš save dėl grubios pražangos išvydo gynėjas Ederis Militao.

Nors šeimininkai netrukus sugebėjo išsiveržti į priekį po Marco Asensio įvarčio, 32-ąją minutę rezultatą išlygino Jose Moralesas.

Antrajame kėlinyje „Levante“ visiškai perėmė iniciatyvą, o 64-ąją minutę į „Real“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurio Marti Rogeris nerealizavo.

Vis dėlto tas pats M. Rogeris pergalę savo komandai galiausiai padovanojo. Jis pasiuntė kamuolį į Thibaut Courtois ginamus vartus 78-ąją minutę, o per likusį laiką „Real“ nebeatsitiesė.

Zinedine'o Zidane'o treniruojamas „karališkasis“ klubas su 40 taškų lieka antroje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau jį jau sekmadienį gali pavyti „Barcelona“.

Čempionate toliau užtikrintai pirmauja 47 taškus per 18 rungtynių surinkusi Madrido „Atletico“ ekipa.