Anglijos klubų prestižą Europos lygos turnyre palaikė ir „Newcastle United“ klubas, namuose rezultatu 1:0 palaužęs Machačkalos „Anži“ ekipos pasipriešinimą. Pirma akistata Rusijoje baigėsi 0:0. Pergalingą įvartį Papissas Cisse pelnė 90-ą minutę.

Romos „Lazio“ komanda be Mariaus Stankevičiaus savo aikštėje antrą kartą įtikinamai įveikė vokiečių „Stuttgart“ ekipą 3:1, o visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė čekas Liboras Kozakas. Europos lygos turnyre daugiau neliko Vokietijos atstovų.

Kitame mače Lisabonos „Benfica“ ekipa antrą sykį įrodė pranašumą prieš prancūzų „Bordeaux“ klubą 3:2 (pirmos rungtynės - 1:0), o Stambulo „Fenerbahce“ futbolininkai sužaidė palankiomis lygiosiomis 1:1 su Plzeno „Viktoria“ komanda iš Čekijos ir įtvirtino bendrą pergalę, nes svečiuose prieš varžovus laimėjo 1:0.

Londono „Chelsea“*** 3 - 1 Bukarešto „Steaua“ (pirmas mačas - 0:1, bendras 3:2);

34' Juan Mata [1 - 0]
45' Vlad Chiriches [1 - 1]
58' John Terry [2 - 1]
71' Fernando Torres [3 - 1]

Romos „Lazio“*** 3 - 1 „Stuttgart“ (2:0, 5:1);

6' Libor Kozak [1 - 0]
8' Libor Kozak [2 - 0]
62' Tamaš Hajnal [2 - 1]
87' Libor Kozak [3 - 1]

Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius („Lazio“) neregistruotas rungtynėms.

„Bordeaux“ 2 - 3 Lisabonos „Benfica“*** (0:1, 2:4);

30' Jardel [0 - 1]
74' Cheick Diabete [1 - 1]
75' Oscar Cardozo [1 - 2]
90' Jardel [2 - 2] („Benfica“, į savo vartus)
90' Oscar Cardozo [2 - 3]

„Newcastle United“*** 1 - 0 Machačkalos „Anži“ (0:0, 1:0);

90' Papiss Cisse [1 - 0]

55' Mehdi Carcela-Gonzalez („Anži“) - raudona kortelė

Stambulo „Fenerbahce“*** 1 - 1 Plzeno „Viktoria“ (1:0, 2:1).

44' Salih Ucan [1 - 0]
61' Vladimir Darida [1 - 1]

* - žvaigždutėmis pažymėtos komandos pateko į ketvirtfinalį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (37)