Iš priešpaskutinės vietos šoktelėjo Liverpulio „Everton“ ekipa, kuri 35 ture svečiuose net 5:1 (3:0) sutriuškino dėl europinių pozicijų kovojančią „Brighton“ ekipą.

Tai vos septintoji „Everton“ pergalė šiame sezone, su 32 taškais Liverpulio klubas šiuo metu pakilo į 17-ą vietą. Ši pozicija po sezono leistų išsaugoti klubui vietą stipriausioje Anglijos lygoje.

Svečiai darbų griebėsi jau nuo pirmos mačo minutės: „Everton“ ekipą į priekį 1-ą min. išvedė saugas iš Malio Abdoulaye Doucoure'as.

Legionierius rezultatą dvigubino 29-ą minutę, o 35-ąją minutę kamuolys „Brighton“ vartuose suspurdėjo po vartininko Jasono Steele'o įvarčio į savo vartus.

Po pertraukos šeimininkų triuškinimą tęsė Dwightas McNeilas, pridėjęs dublį (76', 90+6'), paguodos įvartį „Brighton“ ekipai pelnė argentinietis Alexis Mac Allisteris (79').

„Brighton“ 1 – 5 „Everton“

1' [0:1] Abdoulaye Doucoure

29' [0:2] Abdoulaye Doucoure

35' [0:3] Jason Steele (į savo vartus)

76' [0:4] Dwightas McNeilas

79' [1:4] Alexis Mac Allisteris

90+6' [1:5] Dwightas McNeilas

Dėl išlikimo kovojanti „Leicester City“ svečiuose 3:5 (0:3) neprilygo „Fulham“ ekipai. „Lapės“ su 30 taškų krito į 18-ą vietą.

„Fulham“ 5 – 3 „Leicester City“

10' [1:0] Willian

18' [2:0] Carlos Vinicius

44' [3:0] Tom Cairney

51' [4:0] Tom Cairney

59' [4:1] Harvey Barnes

70' [5:1] Willian

81' [5:2] James Maddison

89' [5:3] Harvey Barnes

Autsaiderių mūšyje ypač svarbią pergalę šventė „Nottingham“ ekipa, kuri namuose 4:3 (3:1) pranoko „Premier“ lygos autsaiderius „Southampton“ futbolininkus.

Notingamo klubas su 33 taškais šoktelėjo į 16-ą vietą bei dėjo svarbų žingsnį kovoje dėl vietos kito sezono „Premier“ lygoje.

Tuo metu „Southampton“ ekipai (24 taškai) liko tik teorinės galimybės išlikti stipriausioje lygoje.

„Nottingham“ 4 – 3 „Southampton“

18' [1:0] Taiwo Awoniyi

21' [2:0] Taiwo Awoniyi

25' [2:1] Carlosas Alcarazas

44' [3:1] Morganas Gibbs-White'as

51' [3:2] Lyanco

73' [4:2] Danilo

90+6' [4:3] Jamesas Ward-Prowse'as