Pusfinalyje prieš Braziliją kritusi Argentina įtemptose rungtynėse dėl trečiosios vietos 2:1 nugalėjo Čilės nacionalinę komandą.

Įvarčius nugalėtojams 12-ąją bei 22-ąją minutėmis pelnė Sergio Aguero bei Paulo Dybala.

37-ąją minutę aikštėje įvyko konfliktas – Argentinos superžvaigždė Lionelis Messi apsistumdė su Gary Medeliu.

Mačo arbitras nedelsdamas parodė abiem futbolininkams raudonas korteles bei išvijo juos iš aikštės.

L. Messi raudoną kortelę gavo vos antrą kartą per savo karjerą.

Argentiniečiams laimėti tai nesutrukdė. Nors 59-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavęs Arturo Vidalis sušvelnino atsilikimą, išlyginti rezultato Čilei taip ir nepavyko.

„Copa America“ finale sekmadienį ginklus surems Peru ir Brazilijos rinktinės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)