Prie šeimininkų pergalės "hattrick'u" prisidėjo Salomonas Kalou, du įvarčius pelnė Frankas Lampardas, o susitikimo pabaigoje varžovų vartininką nuginklavo Danielis Sturridge'as ir Florentas Malouda.

Įspūdingą pergalę taip pat pasiekė "Liverpool" futbolininkai išvykoje rezultatu 4-0 įveikę "Burnley" vienuolikę. Nugalėtojų gretose du kartus pasižymėjo Stevenas Gerrardas, po kartą kamuolį tiksliai į vartų tinklą pasiuntė Maxi Rodriguezas ir Ryanas Babelis.

Kitose rungtynėse nugalėjo dėl vietos Europos turnyruose kovojantys klubai - Birmingamo "Aston Villa" bei Liverpulio "Everton".

Birmingamo "Aston Villa" 1 - 0 Birmingham

83' [1 - 0] James Milner (iš 11 m. baudinio)

"Burnley" 0 - 4 "Liverpool"

52' [0 - 1] Steven Gerrard
59' [0 - 2] Steven Gerrard
74' [0 - 3] Maxi Rodriguez
90' [0 - 4] Ryan Babel

Liverpulio "Everton" 2 - 1 Londono "Fulham"

36' [0 - 1] Erik Nevland
49' [1 - 1] Chris Smalling (į savus vartus)
90' [2 - 1] Mikel Arteta (iš 11 m. baudinio)

Londono "Chelsea" 7 - 0 "Stoke"

24' [1 - 0] Salomon Kalou
31' [2 - 0] Salomon Kalou
44' [3 - 0] Frank Lampard (iš 11 m. baudinio)
68' [4 - 0] Salomon Kalou
81' [5 - 0] Frank Lampard
87' [6 - 0] Daniel Sturridge
89' [7 - 0] Florent Malouda