Raheemas Sterlingas 17-ą minutę išvedė šeimininkus į priekį, po pertraukos 68-ąją minutę puolėjas dvigubino rezultatą (2:0).

Pergalę įtvirtino komandos naujokas Nicolas Jacksonas (75'). Tai – pirmoji Mauricio Pochettino auklėtinių pergalė naujame sezone.

Su 4-iais taškais ekipa šoktelėjo į 8-ą vietą, tačiau turo rungtynių dar nežaidė kiti lygos klubai.

Standings provided by Sofascore

Ispanijos „La Liga“ 3-ią turą pergalingai pradėjo Madrido „Real“ klubas, kuris svečiuose 1:0 (0:0) pranoko „Celta Vigo“ futbolininkus.\

68-ą min. 11 m baudinio nerealizavo brazilas Rodrygo.

Pergalingą įvartį 81-ą minutę pelnė Karališkojo klubo naujokas Jude'as Bellinghamas.

Jude Bellingham

Kitose turo rungtynėse Gran Kanarijos „Las Palmas“ 0:0 (0:0) išsiskyrė su „Real Sociedad“ ekipa.