Naujajam "Chelsea" strategui Guusui Hiddinkui tai buvo pirmoji pergalė, kaip ir klubai šiais metais. 29-ąją minutę svečius į priekį išvedė Oscaras, pasižymėjęs po pagrindinio komandos puolėjo perdavimo.

Antrasis kėlinys varžovams iš "Stamford Bridge" tvirtovės buvo dar geresnis. 60-ąją minutę fantastišką įvartį vienu lietimu pelnė Willianas, o galutinį tašką po šešių minučių padėjo Diego Costa.

"Chelsea" iškovojo šeštąją pergalę šiame sezone ir grįžta į 14-ąją poziciją, o "Crystal Palace" po patirto pralaimėjimo lieka aštuntoje vietoje.

18 valandą Lietuvos laiku "Goodison Park" stadione įvyko dvikova tarp Liverpulio "Everton" ir Londono "Tottenham". Po atkaklios ir intensyvios kovos buvo užfiksuotos lygiosios rezultatu 1-1.

Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai iš Šiaurės Londono ir 9-ąją minutę juos į priekį galėjo išvesti puolėjas Harry Kane'as, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų virpstą.

Nepasaint grėsmingo svečių žaidimo, 22-ąją minutę šeimininkai surado spragą varžovų gynyboje ir buvęs "Spurs" krašto puolėjas Aaronas Lennonas po Romelu Lukaku perdavimo išvedė "irisus" į priekį.

Vis dėlto pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje "Everton" sugebėjo atstatyti pusiausvyrą šiame susitikime, kai po tikslaus Toby Alderweireldo perdavimo krūtine kamuolį susistabdęs puikų įvartį pelnė Dele Alli.

Antrajame kėlinyje vyko dar intesyvesnė kova, tačiau su kamuoliu dominavo ir daugiau noro išplėšti pergalę rodė Roberto Martinezo auklėtiniai. Po daugybės šeimininkų bandymų pramušti Hugo Llorisą teisėjas užfiksavo taikias lygiąsias ir klubai pasidalino po tašką.

"Crystal Palace" 0 - 3 "Chelsea"

29' [0 - 1] Oscar

60' [0 - 2] Willian

66' [0 - 3] D. Costa

"Everton" 1 - 1 "Tottenham"

22' [1 - 0] A. Lennon

45' [1 - 1] D. Alli