„Chelsea“ ekipai mačo pradžia nieko blogo nežadėjo. Jau 5 min. aikštės šeikininkus į priekį išvedė Cesco Fabregaso įvartis.

Tačiau puikiai kontratakavę svečiai vos per dvi minutes nutildė „Chelsea“ gerbėjus.

9 min. pasižymėjo Wilfriedas Zaha, o 11 min. į priekį „Crystal Palace“ išvedė Christianas Benteke. Abi komandos turėjo ne vieną šansą pakeisti mačo rezulatą, tačiau rungtynės baigėsi netikėta „Premier“ lygos lyderių nesėkme.

Tuo pasinaudojo „Tottenham Hotspur“ (62 tšk.) ekipa, kuri išvykoje 2:0 palaužė „Burnley“ futbolininkus ir atsilikimą nuo „Chelsea“ (69 tšk.) sumažino iki 7 taškų.

Jose Mourinho vadovaujama „Manchester United“ namuose nepajėgė pralaužti „West Bromwich Albion“ gynybos, mačas baigėsi be įvarčių 0:0.

„Anfield“ stadione vykusiame Liverpulio derbyje 8 min. mačą stebėję „Liverpool“ sirgaliai pakilo iš savo vietų po senegaliečio Sadio Mane įvarčio.

Tačiau 28 min. rezultatą išlygino Matthew Penningtonas.

31 min. aikštės šeimininkams vieno įvarčio persvarą sugrąžino Philippe Coutinho.

Antrame kėlinyje 60 min. pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs belgas Divockas Origi. Jam pakako vos trijų minučių, kad įtvirtintų „Liverpool“ pranašumą – 3:1.

Liverpool puolėjas Divockas Origi

„Everton“ jau per 13 rungtynių iš eilės „Premier“ lygoje negali įveikti „Liverpool“ klubo – pastarasis šventė 6 pergales, o 7 mačai baigėsi taikiai. Pirmojo rato dvikovą svečiuose 1:0 laimėjo „Liverpool“.

Per visą lygos istoriją „Everton“ Liverpulio derbį laimėjo tik 9 kartus, 22 sykius suklupo, o 19 dvikovų baigėsi lygiosiomis. Jurgenas Kloppas tapo pirmuoju „Liverpool“ treneriu, kuris „Everton“ komandą nugalėjo tris kartus iš eilės. Šių ekipų mūšiai paprastai vyksta itin atkakliai – tarpusavio susirėmimuose buvo parodyta net 21 raudona kortelė. Tai „Premier“ lygos rekordas.

Į trečią vietą pakilusios „Liverpool“ ekipos sąskaitoje – 59 taškai. „Everton“ klubas rikiuojasi 7-oje pozicijoje (50 taškų).

„Liverpool“ 3 - 1 „Everton“

8 min. [1:0] Sadio Mane

28 min. [1:1] Matthew Pennington

31 min. [2:1] Philippe Coutinho

60 min. [3:1] Divockas Origi

„Burnley“ 0 – 2 „Tottenham Hotspur

66 min. [0:1] Ericas Dier

77 min. [0:2] Heung-Min Son

„Chelsea“ 1 – 2 „Crystal Palace

5 min. [1:0] Cescas Fabgregas

9 min. [1:1] Wilfriedas Zaha

11 min. [1:2] Christianas Benteke

Hull City“ 2 – 1 „West Ham United

18 min. [0:1] Andy Carrollas

53 min. [1:1] Andrew Robertson

85 min. [2:1] Andrea Ranocchia

„Leicester City“ 2 – 0 „Stoke City

25 min. [1:0] Onyinye Ndidi

47 min. [2:0] Jamie Vardy

„Manchester United“ 0 – 0 „West Bromwich Albion“

„Watford“ 1 – 0 „Sunderland“

59 min. [1:0] Miguel Britos

„Southampton“ 0 – 0 „AFC Bournemouth

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)