Dramatišką pergalę pasiekė Londono „Chelsea“ ekipa, kuri tik rungtynių pabaigoje 2-1 palaužė gynyboje sunkiai dirbusius „Newcastle“ futbolininkus.

Įvarčiai Niukasle pradėjo kristi tik sužaidus 76 minutes. Tuomet šeimininkai pažeidė taisykles baudos aikštelėje, o 11 metrų baudinį realizavo Edenas Hazardas.

83-ąją minutę „Newcastle“ gelbėjosi ir lygino rezultatą. Kepą Arrizabalagą nuginklavo DeAndre Yedlino perdavimo sulaukęs Joselu.

Vis dėlto lygaus rezultato Rafaelio Benitezo kariaunai išsaugoti nepavyko. Jau po 4 minučių D. Yedlinas apmaudžiai nukreipė kamuolį į savus vartus ir padovanojo pergalę varžovams.

Kol kas neklumpantis „Chelsea“ klubas su 9 taškais pasivijo „Liverpool“, o prie šių komandų netikėtai išlieka „Watford“ ekipa, kuri taip pat pasiekė trečiąją pergalę iš eilės.

Javiero Gracia auklėtiniai sekmadienį namie 2-1 įrodė pranašumą prieš Londono „Crystal Palace“. Nugalėtojams po įvartį pelnė Roberto Pereyra ir Jose Holebas.

Paguodos įvartį svečiams pelnė Wilfredas Zaha.

Pirmąją savo pergalę „Premier“ lygoje pavyko iškovoti Londono „Fulham“ komandai, kuri namuose 4-2 pranoko „Burnley“ vienuolikę.

Jau 4-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Jeanas Seri, bet po 6 minučių rezultatą išlygino Jeffas Hendrickas.

Prieš pirmojo kėlinio pabaigą „Fulham“ atakų lyderis Aleksandras Mitrovičius dar spėjo sumušti du įvarčius per dvi minutes, o Jamesas Tarkowskis – rezultatą sušvelninti iki 2:3.

Po pertraukos futbolas jau nebuvo toks rezultatyvus, o tašką padėjo Andre Schurrle. Vokietis 83-ąją minutę nepaliko vilčių Joe Hartui ir užtikrino savo ekipai pergalę.