Pirmieji į priekį jau 11-ą rungtynių minutę įsiveržė aikštės šeimininkai „Borrusia“ futbolininkai, kuomet tiksliai kamuolį Manuelio Nauerio ginamus vartus pasiuntė Kevinas Grosskreutzas.

Tiesa, jau po dvylikos minučių Mario Gomezas išlygino rezultatą atlikdamas tikslų smūgį į vartų tinklą.

Antrame kėlinyje puikios galimybės savo komandai padovanoti pergalę neišnaudojo „Borussia“ puolėjas Robertas Lewandowskis, kuris nesėkmingai realizavo 11 metrų baudinį.

64-ą minutę „Bayern“ žaidėjas Rafinha užsidirbo antrą geltoną kortelę ir buvo išvytas iš aikštės, tačiau daugumoje likę šeimininkai daugiau įvarčių pelnyti nesugebėjo ir rungtynės baigėsi taikiai 1:1.

„Bayern“ komanda jau yra iškovojusi Vokietijos čempionų vardus, tuo tarpu „Borussia“ siekia išlaikyti antrą vietą turnyro lentelėje, garantuojančią vietą kitų metų UEFA Čempionų lygos turnyre.

Primename, kad Abi šios ekipos gegužės 25 dieną Londono „Wembley“ stadione kovos ir dėl UEFA Čempionų lygos nugalėtojų taurės.

Visi rezultatai:

Frankfurt 3 - 1 Dusseldorf
30' [1 - 0] Alexander Meier (iš 11 metrų baudinio)
50' [2 - 0] Srdjan Lakic
78' [2 - 1] Dani Schahin
87' [3 - 1] Alexander Meier

Nurnberg 0 - 2 Bayer
27' [0 - 1] Omer Toprak
62' [0 - 2] Stefan Kiessling (iš 11 metrų baudinio)

Werder 2 - 2 Hoffenheim
2' [1 - 0] Aaron Hunt (iš 11 metrų baudinio)
24' [2 - 0] Kevin de Bruyne
86' [2 - 1] Sven Schipplock
90' [2 - 2] Sven Schipplock

Stuttgart 0 - 2 Greuther Furth
52' [0 - 1] Gotoku Sakai (į savus vartus)
89' [0 - 2] Ilir Azemi

Hannover 2 - 2 Mainz
25' [0 - 1] Nicolai Muller
37' [1 - 1] Artur Sobiech
70' [2 - 1] Mame Biram Diouf
79' [2 - 2] Nicolai Muller

Borussia D. 1 - 1 Bayern
11' [1 - 0] Kevin Grosskreutz
23' [1 - 1] Mario Gomez