Itin apmaudžiai tą padarė Rumunijos čempionai „CFR Cluj“. Namuose žaidę rumunai dvikovoje su Berno „Young Boys“ išsiveržė į priekį jau ketvirtą minutę, kai pasižymėjo gynėjas Cristianas Manea, ir išlaikė pranašumą savo rankose beveik 90 minučių.

Visgi pačioje susitikimo pabaigoje Šveicarijos čempionų nuotaiką iki dangaus pakėlė 93-ią minutę atsakomąjį įvartį pelnęs saugas Vincentas Sierro. Nuginkluoti Arlauskį šveicarų čempionams pavyko tik septintuoju smūgiu į lietuvio saugotų vartų plotą, o Rumunijos ekipa savąjį įvartį pelnė vieninteliu į vartų plotą per rungtynes atliktu smūgiu.

Tokiu pat rezultatu baigėsi ir „Ludogorets“ išvyka į Graikiją bei susitikimas su Pirėjo „Olympiacos“ klubu. Bulgarai pirmavo po 50-ą minutę Kirilo Despodovo pelnyto įvarčio, tačiau artėjant susitikimo pabaigai 87-ą minutę rezultatą išlygino graikų ekipai atstovaujantis legionierius iš Gvinėjos Aguibou Camara.

Atsakomosios rungtynės vyks po savaitės. „CFR Cluj“ Berno futbolininkų pasipriešinimą palaužti bandys svečiuose, o „Ludogorets“ varžovus iš Pirėjo priims savame stadione.

Netikėtumą pateikė Švedjos čempionai „Malmo FF“. Legendinio Danijos rinktinės puolėjo Jono Dahlio Tomassono auklėtiniai namuose 2:1 (0:0) palaužė ilgamečio Anglijos rinktinės saugo Steveno Gerrardo vadovaujamus Glazgo „Rangers“.

Po be įvarčių pasibaigusio pirmojo kėlinio švedai varžovus nubaudė staigia dviguba salve. 47-ą minutę skandinavus į priekį išvedė po Veljko Birmančevičiaus perdavimo pasižymėjęs Sorenas Rieksas, o 49-ą minutę 23-ejų metų serbas padvigubino skirtumą pasižymėdamas pats.

Itin svarbų įvartį „Rangers“ ekipai pačiomis paskutinėmis rungtynių akimirkomis pelnė 95-ą minutę pasižymėjęs šiaurės airis Stevenas Davisas.

Glazgo klubas siekia pirmą kartą po dešimties metų pertraukos pasiekti Čempionų lygos grupių etapą. Atsakomosios rungtynės kitą antradienį įvyks Glazgo „Ibrox“ stadione.