Nesėkmes antradienį patyrė kiti du namuose žaidę klubai su lietuviais.

Roberto Poškaus atstovaujama Baku "Inter" (Azerbaidžanas) vienuolikė savo aikštėje 0:1 (0:0) nusileido Poznanės "Lech" (Lenkija) futbolininkams.

Lietuvis rungtyniavo iki 83 minutės, o pergalingą įvartį antrojo kėlinio pradžioje įmušė Arturas Wichniarekas (47 min.).

Dar labiau nepasisekė du lietuvius savo gretose turinčiai Liepojos "Metalurgs" (Latvija) komandai, kuri savo aikštėje net 0:3 (0:1) pralaimėjo Prahos "Sparta" (Čekija) ekipai.

Tomas Tamošauskas ir Vitalijus Kavaliauskas žaidė visą mačą.

Du įvarčius į aikštės šeimininkų vartus įmušė Bony Wilfriedas (51 ir 58 min.), vieną - Vaclavas Kadlecas (37 min.).

Atsakomosios rungtynės po savaitės bus žaidžiamos Vengrijoje, Lenkijoje ir Čekijoje.

Kitų antradienio susitikimų rezultatai:

"Birkirkara" (Malta) - "Žilina" (Slovakija) 1:0 (1:0)
"FC Salzburg" (Austrija) - "HB Torshavn" (Farerų salos) 5:0 (2:0)
Stokholmo AIK (Švedija) - Ešo "Jeunesse" (Liuksemburgas) 1:0 (0:0)
Lovečo "Litex" (Bulgarija) - Plevlios "Rudar" (Juodkalnija) 1:0 (1:0)
Nikosijos "Omonia" (Kipras) - "FK Renova" (Makedonija) 3:0 (2:0)
Tel Avivo "Hapoel" (Izraelis) - "Željezničar" (Bosnija) 5:0 (5:0)
Zagrebo "Dinamo" (Kroatija) - "FC Koper" (Slovėnija) 5:1 (2:1)
Dublino "Bohemians" (Airija) - "The Saints New" (Velsas) 1:0 (0:0)

Lietuvos čempionas Panevėžio "Ekranas" pirmąsias antrojo kvalifikacinio etapo rungtynes su Suomijos čempionu Helsinkio HJK klubu trečiadienį žais namuose.

Atsakomieji susitikimai bus žaidžiami po savaitės.