Titulą ginanti Madrido „Real“ namuose dėjo tvirtą žingsnį pusfinalio etapo link.

Carlo Ancelotti auklėtiniai 2:0 (1:0) pranoko 2021 metų Čempionų lygos nugalėtoją Londono „Chelsea“ ekipą.

22 min. Karimas Benzema taisė Vinicius Junioro smūgį, po kurio Kepa Arrizabalaga dar pirštų galiukais lietė kamuolį.

Šis patogiai atšoko prancūzui, puolėjas kone iš metro jį pasiuntė į vartus. Tai – 90-asis K. Benzema įvartis prestižiškiausiame Senojo žemyno turnyre.

Antrame kėlinyje „Chelsea“ reikalus komplikavo gynėjo Beno Chilwello raudona kortelė už paskutinės vilties pražangą.

Paskutinis pusvalandis svečiams tapo ypač sunkus, tačiau „Real“ spėjo pasižymėti tik kartą – 74-ą min. pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Marco Asensio.

Tiksint priešpaskutinei arbitro pridėtai minutei Masonas Mountas turėjko gerą progą sušvelninti rezultatą, tačiau jo smūgį paskutinę akimirką blokavo Antonio Rudigeris.

Kitose rungtynėse Milane emocingose rungtynėse žiūrovai išvydo vieną įvartį: 40-ą min. po greitos atakos šeimininkus į priekį išvedė Ismaelis Bennaceras.

Antrame kėlinyje nuo 74 min. svečiai žaidė mažumoje: antrą geltoną kortelę užsidirbo Andre Zambo Anguissa.

Rezultatai

22' [1:0] Karimas Benzema

74' [2:0] Marco Asensio

„AC Milan“ 1 – 0 „Napoli“

40' [1:0] Ismael Bennacer

Ismael Bennacer

Atsakomosios dvikovos vyks balandžio 18 d.

Anglijos ir Vokietijos čempionų grumtynės antradienį pirmajame UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio susitikime buvo vienpusės – „Manchester City“ namuose 3:0 (1:0) sudorojo Miuncheno „Bayern“, priartėdamas prie stipriausiųjų ketverto.

Kitose antradienio rungtynėse Milano „Inter“ išvykoje 2:0 (0:0) pribloškė Lisabonos „Benfica“ ekipą, kuriai tai buvo pirmas pralaimėjimas šio sezono Čempionų lygoje.

Šių rungtynių atsakomosios dvikovos vyks balandžio 19 d.