Užtikrintą pergalę pasiekė „Newcastle United“ futbolininkai, kurie F grupės rungtynėse namuose 4:1 (2:0) pranoko PSG ekipą.

Po sykį pasižymėjo Miguelis Almironas (17 min.), Danas Burnas (39 min.), Seanas Longstaffas (50 min.) ir Fabianas Scharas (90+1 min.).

Paryžiečių gretose iššovė gynėjas Lucas Hernandezas (56 min.).

Kitame šios grupės mače Dortmunde tarp „Borussia“ ir „Milan“ komandų buvo užfiksuotos lygiosios – 0:0 (0:0).

Milaniečiai tokiu būdu iškovojo jau antrąjį savo tašką: pirmame ture jie be įvarčių išsiskyrė ir su „Newcastle United“.

Antrąja pergalę iš tiek pat galimų H grupėje džiaugėsi „Barcelona“, kuri svečiuose 1:0 (1:0) palaužė „Porto“ atstovus.

Dar tris taškus katalonams, 90+3 min. likusiems be pašalinto Gavi, atnešė Ferranas Torresas (45+1 min.), nuo atsarginių žaidėjų kėdžių pakilęs 34 min., kai priverstinio keitimo dėl patirtos traumos prireikė puolėjui Robertui Lewandowskiui.

Beje, „Barcos“ starto sudėtyje pasirodęs Lamine Yamalis tapo jauniausiu visų laikų UEFA Čempionų lygos žaidėju pagrindiniame vienuoliktuke – ispanui tėra 16 metų ir 183 dienos.

Pergalę išvargo ir Anglijos čempionas „Manchester City“, kuris išvykoje 3:1 (1:1) nugalėjo „Leipzig“.

Miestiečius į priekį vedė Philas Fodenas (25 min.), Julianas Alvarezas (84 min.) ir Jeremy Doku (90+2 min.).

Ir vėl sausas liko praėjusį sezoną tiesiog siautėjęs „Man City“ snaiperis Erlingas Haalandas.

Visų trečiadienio rungtynių rezultatai:

E grupė

Madrido „Atletico“ 3 – 2 Roterdamo „Feyenoord“
7' [0 – 1] Mario Hermoso (į savo vartus)
12' [1 – 1] Alvaro Morata
34' [1 – 2] Davidas Hancko
45+4' [2 – 2] Antoine'as Griezmannas
47' [3 – 2] Alvaro Morata

Glazgo „Celtic“ 1 – 2 Romos „Lazio“
12' [1 – 0] Kyogo Furuhashi
29' [1 – 1] Matiasas Vecino
90+5' [1 – 2] Pedro

F grupė

Dortmundo „Borussia“ 0 – 0 „Milan“

„Newcastle United“ 4 – 1 PSG
17' [1 – 0] Miguelis Almironas
39' [2 – 0] Danas Burnas
50' [3 – 0] Seanas Longstaffas
56' [3 – 1] Lucasas Hernandezas
90+1' [4 – 1] Fabianas Scharas

G grupė

Belgrado „Crvena Zvezda“ 2 – 2 Berno „Young Boys“
35' [1 – 0] Cherifas Ndiaye
48' [1 – 1] Filipas Ugriničius
61' [1 – 2] Cedricas Ittenas (11 m)
88' [2 – 2] Osmanas Bukari

„Leipzig“ 1 – 3 „Manchester City“
25' [0 – 1] Philas Fodenas
48' [1 – 1] Lois Openda
84' [1 – 2] Julianas Alvarezas
90+2' [1 – 3] Jeremy Doku

H grupė

„Antwerp“ 2 – 3 Donecko „Šachtar“
3' [1 – 0] Arbnoras Muja
33' [2 – 0] Michelis-Ange Balikwisha
48' [2 – 1] Danylo Sikanas
71' [2 – 2] Jaroslavas Rakickis
76' [2 – 3] Danylo Sikanas

90+7' Toby Alderweireld nerealizavo 11 m baudinio

„Porto“ 0 – 1 „Barcelona“
45+1' [0 – 1] Ferranas Torresas

90+3' Gavi parodyta raudona kortelė