Londono „Tottenham“ klubas 3:0 laimėjo prieš traumų išretintą Brėmeno „Werder“ komandą ir taip pat žais kitame etape.

„Manchester United“ klubas svečiuose taip pat rezultatu 1:0 šventė pergalę prieš Glazgo „Rangers“ komandą. Pergalingą įvartį Mančesterio komandai iš vienuolikos metrų baudinio pelnė Wayne'as Rooney. „United“ pateko į aštuntfinalį, o reindžeriai užsitikrino trečią vietą ir kelialapį į Europos taurės varžybas.

Triuškinančią pergalę 6:1 namuose iškovojo „Valencia“ klubas, kuris susitiko sutriuškino Turkijos čempioną „Bursaspor“ klubą. Valensijos komanda, kuriai Čempionų lygoje negali atstovauti Marius Stankevičius, užsitikrino vietą aštuntfinalyje.

Netikėtą pralaimėjimą svečiuose patyrė Lisabonos „Benfica“ futbolininkai, kurie rezultatu 0:3 nusileido Tel Avivo „Hapoel“ ekipai. Įvarčius nugalėtojams pelnė Eranas Zahavi ir Douglasas.

Nesėkmė patyrė ir prancūzų „Lyon“ komanda. Ji svečiuose 0:3 turėjo pripažinti Gelzenkircheno „Schalke“ ekipos pranašumą. Vokiečiai ir prancūzai pateko į kitą etapą.

„Barcelona“ be didesnio vargo 3:0 įveikė Atėnų „Panathinaikos“ ir užsitikrino grupėje pirmą vietą.

A grupė

Milano „Inter“ (Italija) 1 - 0 Enšedės „Twente“ (Olandija)

55' Esteban Cambiasso [1 - 0]

Londono „Tottenham“ (Anglija) 3 - 0 Brėmeno „Werder“ (Vokietija)

6' Younes Kaboul [1 - 0]
45' Luka Modrič [2 - 0]
79' Peter Crouch [3 - 0]

54 'Gareth Bale („Tottenham“) nerealizavo 11 metrų baudinio

B grupė

Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis) 3 - 0 Lisabonos „Benfica“ (Portugalija)

24' Eran Zahavi [1 - 0]
74' Douglas [2 - 0]
90' Eran Zahavi [3 - 0]

Gelzenkircheno „Schalke 04“ (Vokietija) 3 - 0 „Lyon“ (Prancūzija)

14' Jefferson Farfan [1 - 0]
20' Klaas Jan Huntelaar [2 - 0]
89' Klaas Jan Huntelaar [3 - 0]

(Anglija)

87' Wayne Rooney (iš 11 metrų baudinio) [0 - 1]

„Valencia“ (Ispanija) 6 - 1 „Bursaspor“ (Turkija)

17' Juan M. Mata (iš 11 metrų baudinio) [1 - 0]
21' Roberto Soldado [2 - 0]
30' Aritz Aduriz [3 - 0]
37' Joaquin [4 - 0]
55' Roberto Soldado [5 - 0]
69' Pablo Martin Batalla [5 - 1]
78' Alejandro Dominguez [6 - 1]

C grupės turnyro lentelė

1. Man. Utd* 5 4 1 0 6-0 13
2. Valencia* 5 3 1 1 14-3 10
3. Rangers** 4 1 2 1 2-4 5
4. Bursaspor 4 0 0 4 0-9 0

D grupė:

Kazanės „Rubin“ (Rusija) 1 - 0 FC „Copenhagen“ (Danija)

45' Christian Noboa (iš 11 metrų baudinio) [1 - 0]

„Rubin“ ekipos atsarginis vartininkas Giedrius Arlauskis aikštėje nepasirodė.

Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) 0 - 3 „Barcelona“ (Ispanija)

27' Pedro Rodriguez [0 - 1]
63' Lionel Messi [0 - 2]
69' Pedro Rodriguez [0 - 3]

D grupės turnyro lentelė:

1. Barcelona* 5 3 2 0 12-3 11
2. Copenhagen 5 2 1 2 4-4 7
3. Rubin 5 1 3 1 2-2 6
4. Panathinaikos 5 0 2 3 1-10 2

Anksčiau tarp šešiolikos pajėgiausių Senojo žemyno komandų pateko Miuncheno „Bayern“ (Vokietija), Londono „Chelsea“ (Anglija), Madrido „Real“ (Ispanija), Marselio „Olympique“ (Prancūzija) ir AC „Milan“ (Italija) klubai.

Į kitą UEFA Čempionų lygos etapą pateks po dvi geriausias grupių ekipas, o trečiąsias vietas grupėse užėmusios vienuolikės tęs kovą Europos lygos taurės turnyre.