Po pirmame kėlinyje praleistų Mario Pašaličiaus ir Meriho Demiralio įvarčių „Manchester United“ ekipa buvo atsidūrusi nepavydėtinoje padėtyje, tačiau sugebėjo išnešti sveiką kailį.

53 min. Marcusas Rashfordas atsilikimą sumažino, 75 min. Harry Maguire'as atstatė pusiausvyrą, o 81 min. išmušė Cristiano Ronaldo minutė.

Po Luke'o Shaw perdavimo portugalas galva galingai ir labai efektingai nukreipė kamuolį į vartus, taip išplėšdamas „Manchester United“ pergalę (3:2), sugrąžindamas komandą į pirmąją grupės vietą, o treneriui Ole Gunnarui Solskjaerui leisdamas lengviau atsikvėpti po sudėtingų rungtynių serijos.

C. Ronaldo įvartį galite pamatyti čia.

Turnyre užfiksuoti ir du triuškinantys rezultatai 4:0. E grupėje trečią pergalę iš eilės įsirašė Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, po pertraukos išvykoje pralaužę Lisabonos „Benfica“ gynybą ir pasiuntę kamuolį į tinklą keturis sykius. Leroy'us Sane įmušė du įvarčius.

Tokiu pačiu rezultatu H grupėje Londono „Chelsea“ namie susidorojo su „Malmo” – du kartus nuo 11 m žymos pasižymėjo Jorginho.

Visi rezultatai

E grupė

„Barcelona“ 1 – 0 Kijevo „Dinamo“

36' Gerard Pique

Lisabonos „Benfica“ 0 – 4 Miuncheno „Bayern“

70' Leroy Sane
80' Everton (į savo vartus)
82' Robert Lewandowski
85' Leroy Sane

Standings provided by SofaScore LiveScore

F grupė

„Manchester United“ 3 – 2 Bergamo „Atalanta“

15' Mario Pašalič [0-1]
29' Merih Demiral [0-2]
53' Marcus Rashford [1-2]
75' Harry Maguire [2-2]
81' Cristiano Ronaldo [2-3]

Berno „Young Boys“ 1 – 4 „Villarreal“

6' Yeremi Pino [0-1]
16' Gerard Moreno [0-2]
77' Meschack Elia [1-2]
89' Gerard Moreno [1-3]
92' Samuel Chukwueze [1-4]

G grupė

„Salzburg“ 3 – 1 „Wolfsburg“

3' Karim Adeyemi [1-0]
15' Lukas Nmecha [1-1]
65' Noah Okafor [2-1]
77' Noah Okafor [3-1]

„Lille“ 0 – 0 „Sevilla“

H grupė

Sankt Peterburgo „Zenit“ 0 – 1 Turino „Juventus“

86' Dejan Kulusevski

Londono „Chelsea“ 4 – 0 „Malmo“

9' Andreas Christensen
21' Jorginho (iš 11 m)
48' Kai Havertz
57' Jorginho (iš 11 m)

Šiame Čempionų lygos etape kovoja 32 į aštuonias grupes suskirstytos komandos. Į kitą etapą – aštuntfinalį – pateks po dvi geriausias. Trečioje vietoje likusios komandos kovas tęs UEFA Europos lygoje.

Turnyro finalas vyks kitų metų gegužės 28-ąją Sankt Peterburge.