Anglijos čempionai antradienį nuskynė ketvirtą pergalę paeiliui, namuose pranokę Berno „Young Boys“ 3:0.

Po smulkios traumos spėjęs pasveikti „Man City“ atakų lyderis iš Norvegijos Erlingas Haalandas pradėjo susitikimą starto sudėtyje ir 23-ią min. realizavo 11 m baudinį, netrukus skirtumą padvigubino Philas Fodenas.

Iškart po pertraukos E. Haalandas pasižymėjo antrąsyk jau gerokai įspūdingesniu smūgiu, o paskutinėje turnyro lentelės vietoje liekančius šveicarus galutinai pribaigė Sandro Lauperiui parodyta raudona kortelė.

Kitame G grupės mače „Leipzig“ (Vokietija) svečiuose 2:1 įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) ir taip pat garantavo sau mažiausiai antrą poziciją.

Serbams belieka konkuruoti su šveicarais dėl kelialapio į antros pagal pajėgumą UEFA Europos lygos atkrintamąsias varžybas.

Tuo metu F grupėje situacija – gerokai painesnė. Favoritai „Paris Saint-Germain“ išvykoje 1:2 neatsilaikė prieš „Milan“ ir smuktelėjo ant antro laiptelio.

Nors 9-ą min. po kampinio galva kamuolį į vartus nukreipė svečių gynėjas Milanas Škriniaras, jų džiaugsmas buvo trumpas.

Jau po 3 min. smūgiu per save rezultatą lygino Rafaelis Leao, o antrame kėlinyje lemiamą įvartį pelnė oro dvikovą su tuo pačiu M. Škriniaru laimėjęs Olivier Giroud.

Ypatingo dėmesio šiame mače susilaukė profesionalo karjerą Milane pradėjęs ir šešerius metus čia praleidęs PSG vartų sargas Gianluigi Donnarumma. 24-erių italas 2021-aisiais susiviliojo geresniu uždarbiu Prancūzijoje ir išvyko, o „Milan“ gerbėjai to nepamiršo bei neatleido.

Prieš rungtynes iš tribūnų ant G. Donnarummos galvos pasipylė netikrų banknotų lietus, tariami „doleriai“ su vartininko atvaizdu pleveno „San Siro“ stadione ir visos dvikovos metu.

E grupė

Madrido „Atletico“ 6 – 0 Glazgo „Celtic“
6' [1 – 0] Antoine'as Griezmannas
45+2' [2 – 0] Alvaro Morata
60' [3 – 0] Antoine'as Griezmannas
66' [4 – 0] Samuelis Lino
76' [5 – 0] Alvaro Morata
85' [6 – 0] Saulis Niguezas
23' pašalintas Daizenas Maeda („Celtic“)

Romos „Lazio“ 1 – 0 Roterdamo „Feyenoord“
45+1' [1 – 0] Ciro Immobile

F grupė

Dortmundo „Borussia“ 2 – 0 „Newcastle United“
26' [1 – 0] Niclasas Fullkrugas
79' [2 – 0] Julianas Brandtas

„Milan“ 2 – 1 „Paris Saint-Germain“
9' [0 – 1] Milanas Škriniaras
12' [1 – 1] Rafaelis Leao
50' [2 – 1] Olivier Giroud

G grupė

Belgrado „Crvena Zvezda“ 1 – 2 „Leipzig“
8' [0 – 1] Xavi Simonsas
77' [0 – 2] Lois Openda
81' [1 – 2] Benjaminas Henrichsas (į savo vartus)

„Manchester City“ 3 – 0 Berno „Young Boys“
23' [1 – 0] Erlingas Haalandas (11 m)
45+1' [2 – 0] Philas Fodenas
51' [3 – 0] Erlingas Haalandas
53' pašalintas Sandro Lauperis (YB)

H grupė

Donecko „Šachtar“ 1 – 0 „Barcelona“
40' [1 – 0] Danilas Sikanas

„Porto“ 2 – 0 „Royal Antwerp“
32' [1 – 0] Evanilsonas (11 m)
90+1' [2 – 0] Pepe
52' pašalintas Jurgenas Ekkelenkampas („Antwerp“)