Vokiečiai prieš rungtynes su pagrindine konkurente F grupėje Romos „Lazio“ neteko savo puolimo lyderio Erlingo Haalando. 20-metis norvegas paskutinės treniruotės metu susižeidė pakinklinę sausgyslę ir šiais kalendoriniais metais veikiausiai nebepasirodys ant vejos.

Negana to, trečiadienio susitikimo pabaigoje traumą patyrė vidurio gynėjas Matsas Hummelsas.

Vis dėlto „Borussia“ įgyvendino svarbiausią tikslą, namuose 1:1 sužaidusi su italais ir užsitikrinusi vietą tarp 16 geriausių turnyro klubų.

Į 44-ą min. Dortmundo legionieriaus iš Portugalijos Raphaelio Guerreiro pelnytą įvartį antrame kėlinyje atsakė 11 m baudinį realizavusi „Lazio“ žvaigždė Ciro Immobile.

Italijos klubui kol kas atsipalaiduoti neleidžia „Brugge“ (Belgija), kitame F grupės mače savoje aikštėje 3:0 sutriuškinusi autsaiderį Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija).

H grupėje proga išvengti dramos paskutiniame ture nepasinaudojo „Manchester United“, nervingame mače namuose 1:3 kritęs prieš „Paris Saint-Germain“.

Visus tris įvarčius Prancūzijos ekipai pelnė brazilai: du – Neymaras, vieną – Marquinhosas.

Rezultatą išlyginęs pirmame kėlinyje buvo Marcusas Rashfordas.

Šeimininkai rungtynes baigė be dvi geltonas korteles užsidirbusio Fredo, kuris iš aikštės galėjo būti išvytas jau pirmame kėlinyje, kuomet pasidavęs Leandro Paredeso provokacijai stuktelėjo šiam galva.

Iš blogosios pusės pasižymėjo ir kitas anglų saugas Scottas McTominay, užlipęs ant kojos gulinčiam Neymarui.

Kitose pogrupio rungtynėse „Leipzig“ (Vokietija) 4:3 išsigelbėjo svečiuose pas Stambulo „Bašakšehir“ (Turkija).

Likus turui iki grupių etapo finišo anglai, prancūzai ir vokiečiai yra surinkę po 9 taškus.

E grupėje kelialapius į šešioliktfinalį iš anksto buvo rezervavusios „Sevilla“ ir Londono „Chelsea“ ekipos, o jų tarpusavio dvikovoje Ispanijoje paaiškėjo ir pirmos vietos laimėtojai.

Svečiai iš Anglijos šventė triuškinančią pergalę 4:0, o visus keturis įvarčius pelnė puolėjas iš Prancūzijos Olivier Giroud.

Nepriklausomai nuo kitos savaitės rezultatų, vietas antrame etape jau užsitikrino „Manchester City“, „Liverpool“, „Chelsea“ (visos – Anglija), Miuncheno „Bayern“, „Borussia“ (abi – Vokietija), „Sevilla“, „Barcelona“ (abi – Ispanija), „Porto“ (Portugalija) ir Turino „Juventus“ (Italija).

E grupė

„Krasnodar“ 1 – 0 „Rennes“
71' [1 – 0] Marcusas Bergas

„Sevilla“ 0 – 4 Londono „Chelsea“
8' [0 – 1] Olivier Giroud
54' [0 – 2] Olivier Giroud
74' [0 – 3] Olivier Giroud
83' [0 – 4] Olivier Giroud (11 m)

F grupė

Dortmundo „Borussia“ 1 – 1 Romos „Lazio“
44' [1 – 0] Raphaelis Guerreiro
67' [1 – 1] Ciro Immobile (11 m)

„Brugge“ 3 – 0 Sankt Peterburgo „Zenit“
33' [1 – 0] Charlesas De Ketelaere
58' [2 – 0] Hansas Vanakenas (11 m)
73' [3 – 0] Noa Langas

G grupė

Budapešto „Ferencvaros“ 0 – 3 „Barcelona“
14' [0 – 1] Antoine'as Griezmannas
21' [0 – 2] Martinas Braithwaite'as
28' [0 – 3] Ousmane'as Dembele (11 m)

Turino „Juventus“ 3 – 0 Kijevo „Dinamo“
21' [1 – 0] Federico Chiesa
57' [2 – 0] Cristiano Ronaldo
66' [3 – 0] Alvaro Morata

H grupė

Stambulo „Bašakšehir“ 3 – 4 „Leipzig“
26' [0 – 1] Yussufas Poulsenas
43' [0 – 2] Nordi Mukiele
45+3' [1 – 2] Irfanas Kahveci
66' [1 – 3] Danielis Olmo
72' [2 – 3] Irfanas Kahveci
85' [3 – 3] Irfanas Kahveci
90+2' [3 – 4] Alexanderis Soerlothas

„Manchester United“ 1 – 3 „Paris Saint-Germain“
6' [0 – 1] Neymaras
32' [1 – 1] Marcusas Rashfordas
69' [1 – 2] Marquinhosas
90+1' [1 – 3] Neymaras
70' pašalintas Fredas („Man United“)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (20)