Pirmame kėlinyje į ankstyvą Leo Ostigardo įvartį atsakė Viniciusas Junioras ir po įspūdingo prasiveržimo pasižymėjęs Jude'as Bellinghamas.

Po pertraukos Piotras Zielinskis smūgiu nuo 11 m žymos dar kartą lygino rezultatą. Vis dėlto paskutiniai juokėsi „Real“ futbolininkai: 78-ą min. Federico Valverde iš 25 m paleido torpedą, kuri pataikė į skersinį. Kamuolys nuo jo atšoko į vartininko Alexo Mereto nugarą ir galiausiai nuskriejo į tinklą.

Antra pergalė leido Carlo Ancelotti auklėtiniams tapti vienvaldžiais C grupės lyderiais.

Favoritų statusą antradienį pateisino praėjusio sezono finalininkas Milano „Inter“ (Italija), namuose 1:0 įveikęs Lisabonos „Benfica“ (Portugalija), ir Miuncheno „Bayern“ (Vokietija), išvykoje 2:1 palaužęs „Copenhagen“ (Danija).

Tuo metu Anglijos atstovams vakaras buvo nerezultatyvus. Londono „Arsenal“ svečiuose užlipo ant vieno Prancūzijos pirmenybių autsaiderių „Lens“ grėblio, nusileidęs 1:2.

Negana to, vienintelio „kanonierių“ įvarčio autorius Bukayo Saka sužaidęs pusvalandį susižeidė koją. Ekipos puolimo lyderis tik neseniai buvo grįžęs į rikiuotę po ankstesnės traumos.

Manchester United“ savoje aikštėje 2:3 krito prieš Stambulo „Galatasaray“, atrankos varžybose iš Čempionų lygos išsiuntusį Vilniaus „Žalgirį“.

Bruno Fernandesas

„Raudoniesiems velniams“ nepakako nei Rasmuso Hojlundo dublio, nei Mauro Icardi neišnaudotos galimybės stojus prie 11 m žymos. Tas pats Turkijos čempionų puolėjas iš Argentinos netrukus pasitaisė, pelnydamas lemiamą įvartį.

Eriko ten Hago auklėtiniai baigė dvikovą be 77-ą min. už paskutinės vilties pražangą išvaryto Casemiro.

A grupė

„Copenhagen“ 1 – 2 Miuncheno „Bayern“
56' [1 – 0] Lukasas Lerageris
67' [1 – 1] Jamalis Musiala
83' [1 – 2] Mathysas Telis

„Manchester United“ 2 – 3 Stambulo „Galatasaray“
17' [1 – 0] Rasmusas Hojlundas
23' [1 – 1] Wilfriedas Zaha
67' [2 - 1] Rasmusas Hojlundas
71' [2 - 2] Keremas Akturkoglu
81' [2 - 3] Mauro Icardi
77' pašalintas Casemiro („Man Utd“)
78' Mauro Icardi („Galatasaray“) nerealizavo 11 m

B grupė

„Lens“ 2 – 1 Londono „Arsenal“
14' [0 – 1] Gabrielis Jesusas
25' [1 – 1] Adrienas Thomassonas
69' [2 – 1] Elye Wahi

Eindhoveno PSV 2 – 2 „Sevilla“
68' [0 – 1] Nemanja Gudeljis
86' [1 – 1] Luukas De Jongas (11 m)
87' [1 – 2] Youssefas En-Nesyri
90+5' [2 – 2] Jordanas Teze

C grupė

„Napoli“ 2 – 3 Madrido „Real“
19' [1 – 0] Leo Ostigardas
27' [1 – 1] Viniciusas Junioras
34' [1 – 2] Jude'as Bellinghamas
54' [2 – 2] Piotras Zielinskis (11 m)
78' [2 – 3] Alexas Meretas (į savo vartus)

Berlyno „Union“ 2 – 3 „Braga“
30' [1 – 0] Sheraldo Beckeris
38' [2 – 0] Sheraldo Beckeris
42' [2 – 1] Sikou Niakate
51' [2 – 2] Bruma
90+4' [2 – 3] Andre Castro

D grupė

Milano „Inter“ 1 – 0 Lisabonos „Benfica“
62' [1 – 0] Marcusas Thuramas

„Salzburg“ 0 – 2 San Sebastiano „Real Sociedad“
7' [0 – 1] Mikelis Oyarzabalis
27' [0 – 2] Braisas Mendezas