45 min. greitos atakos metu Carlosas Strandbergas pabėgo nuo gynėjų ir iš baudos aikštelės prieigų smūgiavo į vartus.

Giedrius Arlauskis stovėjo tinkamoje vietoje, reagavo į smūgį ir atrodė, kad vartininkui šis smūgis problemų nesukels. Tačiau kamuolys apmaudžiai išsprūdo G. Arlauskiui iš rankų ir įriedėjo į vartus.

Po pertraukos šeimininkams nepavyko išlyginti rezultato, tiesą sakant, šeimininkai nei karto nepataikė į vartų plotą, tad sėkmės ir bilieto į kitą etapą rumunai ieškos po savaitės rugpjūčio 1 d. Švedijoje.

Kitose Čempionų lygos rungtynėse Kroatijos čempionai Zagrebo „Dinamo“ net 5:0 sutriuškino Beer Ševos „Hapoel“, o Varšuvos „Legia“ namuose kiek nelauktai 0:2 nusileido Slovakijos pajėgiausiai ekipai – Trnavos „Spartak“.

Istorinę pergalę pasiekė Makedonijos čempionė – Tetovo „Shkendija“, kuri namuose 1:0 palaužė Tiraspolio „Sheriff“ futbolininkus. Tai pirmoji Čempionų lygos turnyre pasiekta pergalė klubo istorijoje.

Pirmose vakaro rungtynėse Kazachstane FC „Astana“ paskutine ataka antrąkart nuginklavo Danijos čempionų FC „Midtjylland“ vartininką ir išplėšė pergalę 2:1 (1:0).

Pirmame kėlinyje įvartį 31 min. pelnė kazachų klubui atstovaujantis Vengrijos rinktinės saugas Laszlo Kleinheisler'is. Antro kėlinio pražioje 51 min. rezultatą išlygino Gustavas Wikheimas.

Jau per pridėtą rungtynių laiką tiksint paskutinei minutei tas pats L. Kleinheisler'is puikiu, tolimu smūgiu antrąkart nuginklavo Jesperą Hanseną ir išplėšė pergalę 2:1. Atsakomoji kova Danijoje vyks rugpjūčio 1 d.

FC „Astana“ 1 – 1 FC „Midtjylland“

31 min. [1:0] Laszlo Kleinheisler

51 min. [1:1] Gustav Wikheim

90+4 min. [2:1] Laszlo Kleinheisler

Klužo „CFR Cluj“ 0 – 1 „Malmoe FF

45 min. [0:1] Carlosas Strandbergas

Salonikų PAOK 2 – 1 „Basel“

32 min. [1:0] Jose Canas

80 min. [2:0] Aleksandar Prijovič

82 min. [2:1] Albian Ajeti

Zagrebo „Dinamo“ 5 – 0 Beer Ševos „Hapoel“

22 min. [1:0] Izet Hajrovic

28 min. [2:0] Mislavas Orsičius

50 min. [3:0] Arijanas Ademi

61 min. [4:0] Arijanas Ademi

82 min. [5:0] Arminas Hodzičius

KF „Škendija“ 1 – 0 Tiraspolio „Sheriff“

24 min. [1:0] Besart Ibraimi

23 min. [1:0] Lorenzo Ebecilio

35 min. [2:0] Nemanja Radonjičius

58 min. [3:0] Nemanja Radonjičius

Varšuvos „Legia“ 0 – 2 Trnavos „Spartak“

16 min. [0:1] Erikas Grendelis

90 min. [0:2] Janas Vlasko

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)