Nors pirmąjį rungtynių įvartį pelnė aikštės šeimininkai, kuomet 10-ą minutę pasižymėjo Nickas Rossas, jau po dešimties minučių rezultatą išlygino „Celtic“ komandos krašto saugas Krisas Commonsas.

Antrame kėlinyje svečiai įrodė, jog yra stipresni ir po Rami Gershono (48 min.) ir Miku (82 min.) įvarčių į savo sąskaitą įsirašė jau 17-ą pergalę šiame sezone.

Kitose rungtynėse dviejų lietuvių atstovaujamas Edinburgo „Hearts“ klubas svečiuose rezultatu 1:3 pralaimėjo „Dundee United“ futbolininkams.

Šeimininkai jau 2-ą minutę įsiveržė į priekį, kuomet įvartį pelnė Johnny Russellas. Reikalai „Hearts“ komandai pablogėjo 26-ą minutę raudoną kortelę gavus Ryanui Stevensonui.

Mažumoje rungtyniavę svečiai 62-ą minutę po Willo Floodo tikslaus smūgio jau atsiliko 0:2. Nors 76-ą minutę Michaelas Ngoo sušvelnino rezultatą, tačiau tašką rungtynėse padėjo 89-ą minutę pelnytas Michael Gardyne įvartis.

Marius Žaliūkas aikštėje praleido vos 19 minučių, nes patyręs čiurnos traumą buvo pakeistas, o Arvydas Novikovas nuo atsarginių žaidėjų suolelio nepakilo.

Visi rezultatai:

Inverness 1 - 3 Celtic
10' [1 - 0] Nick Ross
20' [1 - 1] Kris Commons
48' [1 - 2] Rami Gershon
82' [1 - 3] Miku

Dundee U. 3 - 1 Hearts
2' [1 - 0] Johnny Russell
62' [2 - 0] Willo Flood
76' [2 - 1] Michael Ngoo
89' [3 - 1] Michael Gardyne

Kilmarnock 2 - 0 Motherwell
13' [1 - 0] Steven Hammell (į savus vartus)
71' [2 - 0] William Gross

Aberdeen 0 - 0 St. Mirren