Razgrade vykusiame mače 47-ą minutę šeimininkus į priekį išvedė Kirilas Despodovas.

Svečius gelbėjo saugas Darko Lazovičius, kurio įvartis 6-ą arbitro pridėtą minutę (90+6') nuliūdino beveik 6,7 tūkst. dvikovą stebėjusių bulgarų: serbai išplėšė tašką – 1:1.

G grupėje į pirmą vietą su 7 taškais pakilo lietuvius 2:0 įveikę vengrai. Tiek pat taškų turi ir serbai, kurių įvarčių santykis yra kiek prastesnis už vengrų.

Juodkalnija su 4 taškais užima 3-i-ą vietą. Antrą tašką iškovoję bulgarai – ketvirti, lietuviai su 1 tašku – paskutiniai penkti.

Dabar Euro 2024 atrankos kovos grįš rugsėjo mėnesį – tada lietuviai sužais du mačus Kaune. Rugsėjo 7 dieną lauks dvikova su Juodkalnijos, o rugsėjo 10 – su Serbijos futbolininkais.