Carlo Ancelotti auklėtiniai svečiuose išpešė lygiąsias su vietos CF „Valencia“.

Šeimininkai pirmavo po Hugo Duro (27 min.) ir Roman Jaremčiuko (30 min.) įvarčių, tačiau Karališkajam klubui pralaimėti neleido Viniciuso Junioro dublis (45+5 ir 76 min.).

Po šių lygiųjų „Real“ su 66 taškais išsaugojo pirmą vietą, tačiau suteikė progą antroje pozicijoje žengiančiai „Gironai“ (59 tšk.) , kuri sekmadienį viešės Maljorkoje, kiek priartėti.

Tuo metu Italijos „Serie A“ pirmenybėse tašką iškovojo vidutiniokas „Torino“ kolektyvas, kuris namuose išsiskyrė taikiai 0:0 (0:0) su Florencijos „Fiorentina“.

Pačioje pirmo kėlinio pabaigoje turiniečiai liko mažumoje, nes raudoną kortelę užsidirbo Samuele Ricci.

Tai lėmė, kad 19-metis saugas iš Lietuvos Gvidas Gineitis aikštėje pasirodė 46 min. ir sužaidė visą antrąjį kėlinį.