Šeimininkai pirmo kėlinio pradžioje turėjo puikią galimybę išsiveržti į priekį, bet 8 min. 11 m baudinio nerealizavo Martinas Braithwaite'as.

Tas pats puolėjas 25 min. kamuolį nukreipė į vartus, tačiau džiaugėsi per anksti: po VAR peržiūros danui fiksuota nuošalė.

Po pertraukos 57 min. puikaus šanso neišnaudojo Ousmane'as Dembele, atsidūręs vienas prieš vartininką nesugebėjo kamuolio pasiųsti į vartus.

Iškart po kelių akimirkų įvarčiu džiaugėsi jau svečiai: ypač grubiai suklydus gynėjui Ronaldui Araujo, kamuolį perėmė Kike ir šaltakraujiškai nuginklavo Marcą ter Stegeną.

„Barcelona“ nuo nesėkmės gelbėjo 67 min. Ousmane'o Dembele tikslus smūgis – 1:1.

Šeimininkai iki mačo pabaigos dar turėjo ne vieną progą, tačiau „Eibar“ gynyba atlaikė „Barcos“ atakas ir iškovojo tašką.

Čiurną besigydantis L. Messi mačą stebėjo iš tribūnų.