A grupės mače Miunchene Vokietijos čempionai 4:3 (2:0) susitvarkė su sunkią sezono pradžią išgyvenančiais raudonaisiais velniais.

Šeimininkus į priekį 28 min. išvedė Leroy’us Sane, po keturių minučių rezultatą padvigubino Serge’as Gnabry.

Po pertraukos „Man Utd“ vasaros pirkinys Rasmusas Hojlundas (48 min.) sušvelnino atsilikimą, bet netrukus į svečių vartus buvo skirtas 11 m baudinys, kurį realizavo Harry Kane’as.

Įdomu tai, kad H. Kane’as tapo pirmuoju anglu, pelniusiu „Bayern“ įvartį Čempionų lygoje.

Tikra įvarčių fiesta prasidėjo susitikimo pabaigoje – 88 min. Casemiro vėl gaivino intrigą, bet neilgam. Jau pridėto kėlinio laiko metu dviejų įvarčių atstumą atstatė Mathysas Telas. Tiesa, tas pats Casemiro jau paskutinėmis akimirkos pasižymėjo antrą kartą.

Tai buvo trečios iš eilės rungtynės, kuriose „Man Utd“ praleidžia bent po tris įvarčius – tai pirmas toks atvejis nuo pat 1978 metų.

B grupėje jokių problemų neturėjo „Arsenal“, kuris namie 4:0 (3:0) sutriuškino PSV.

Įvarčius nugalėtojams mušė Bukayo Saka (8 min.), Leandro Trossardas (20 min.), Gabrielis Jesusas (38 min.) ir Martinas Odegaardas (70 min.).