Bavarai namuose 5:2 (2:0) pranoko Frankfurto „Eintracht“ ekipą.

Šeimininkams saugią persvarą 3:0 sukūrė Leonas Goretzkos (17 min.), Thomo Mullerio (41 min.) ir Roberto Lewandowskio (46 min.) tikslūs smūgiai, bet tuomet svečių gynėjas Martinas Hintereggeras atsakė dviem šūviais per 3 minutes (52 ir 55 min.) ir atgaivino intrigą.

Visgi antro kėlinio viduryje „Eintracht“ futbolininkai atsivežė du įvarčius į savo tinklą ir taškų iš pirmenybių lyderio neatėmė.

Pirmaujantį „Bayern“ (61 tšk.) persekioja Dortmundo „Borussia“ (57) ir Lėverkuzeno „Bayer“ (53 tšk.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)