Niko Kovačo auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 1:0 įrodė pranašumą prieš Bremeno „Werder“ futbolininkus. Vienintelį įvartį 75-ąją minutę pelnė Niklasas Sule.

Bavarų užduotį palengvino tai, jog sužaidus beveik valandą svečiai liko mažumoje. Raudoną kortelę 58-ąją minutę užsidirbo Milošas Veljkovičius.

„Bayern“ pirmauja čempionate su 70 taškų. Maču mažiau sužaidusi Dortmundo „Borussia“ ekipa nuo bavarų atsilieka 4 taškais.

Kitose šeštadienio rungtynėse pasismagino „Augsburg“ klubas, dėl išlikimo kovojančių komandų akistatoje iškovojęs svarbią pergalę 6:0 prieš „Stuttgart“.

„Leipzig“ 2:1 patiesė Monchengladbacho „Borussia“ ekipą, „Mainz“ 3:1 susitvarkė su „Dusseldorf“, o Leverkuzeno „Bayer“ 2:0 nukovė „Nurnberg“.

Paskutiniajame šeštadienio mače „Hoffenheim“ 5:2 sutalžė Gelzenkircheno „Schalke“ futbolininkus.