Nors 17-ą minutę po tikslaus smūgio Robertas Lewandowskis išvedė šeimininkus į priekį, „Hamburger“ komandos futbolininkai Artjomsas Rudnevsas (18 min.) ir Heung-Minas Sonas (26 min.) persverė rezultatą savo naudai.

Negana to, 31-ą minutę raudoną kortelę gavo ir iš aikštės išvarytas buvo pirmojo šeimininkų įvarčio autorius Robertas Lewandowskis.

Nors 60-ą minutę, Jeffrey Brumai gavus raudoną kortelę, žaidėjų skaičius aikštėje išsilygino, „Borussia“ klubui nepavyko pasiekti naudos, o „Hamburger“ komanda po antrųjų Artjomso Rudnevso (62 min.) ir Heung-Min Son (89 min.) įvarčių iškovojo pergalę.

Turnyrinėje lentelėje pirmaujantis Miuncheno „Bayern“ klubas namuose nesunkiai 4:0 įveikė „Schalke“ futbolininkus.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Davidas Alaba (19 min. (11 m) ir 51 min.), Bastianas Schweinsteigeris (32 min.) ir Mario Gomezas (64 min.).

Visi rezultatai:

Borussia Dortmund 1 - 4 Hamburger
17' [1 - 0] Robert Lewandowski
18' [1 - 1] Artjoms Rudnevs
26' [1 - 2] Heung-Min Son
62' [1 - 3] Artjoms Rudnevs
89' [1 - 4] Heung-Min Son

Eintracht Frankfurt 0 - 0 Nurnberg

Borussia Monchengladbach 3 - 3 Bayer Leverkusen
44' [1 - 0] Martin Stranzl
52' [1 - 1] Sidney Sam
58' [2 - 1] Luuk de Jong
60' [2 - 2] Stefan Kiessling
64' [2 - 3] Andre Schürrle
86' [3 - 3] Patrick Herrmann

Greuther Furth 0 - 1 Wolfsburg
23' [0 - 1] Bas Dost

Hannover 1 - 0 Hoffenheim
8' [1 - 0] Mame Biram Diouf

Stuttgart 1 - 4 Werder Bremen
34' [0 - 1] Mehmet Ekici
50' [1 - 1] Ibrahima Traore
61' [1 - 2] Aaron Hunt
74' [1 - 3] Mehmet Ekici
90' [1 - 4] Kevin de Bruyne

Bayern Munich 4 - 0 Schalke
19' [1 - 0] David Alaba (iš 11 metrų baudinio)
32' [2 - 0] Bastian Schweinsteiger
51' [3 - 0] David Alaba
64' [4 - 0] Mario Gomez