Šį pergalė padidino Xabi Alonso auklėtinių pranašumą nuo bavarų iki 5 taškų. „Bayer“ ir toliau išlieka nė karto nesuklupusi šiame sezone.

Šeimininkų įvarčių sąskaitą 17-ąją minutę atidarė Josipas Stanisičius, kuris pasižymėjo po Roberto Andricho perdavimo.

Antrasis įvartis krito iškart po pertraukos, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Alejandro Grimaldo.

Pergalę Leverkuzeno ekipa įtvirtino 5-ąją teisėjo pridėto laiko minutę, kuomet įvartį pelnė Jeremie Frimpongas.

„Bayern“ visų rungtynių metu sunkiai sekėsi kurti progas prie varžovų vartų. Per visas rungtynes bavarai atliko vos vieną smūgį į vartų plotą.

Tuo metu Ispanijoje Madrido „Real“ atvėsino čempionato išsišokėlę „Girona“. Carlo Ancelotti auklėtiniai varžovus sutriuškino 4:0.

Madridiečių gretose du įvarčius pelnė Jude'as Bellinghamas, po kartą pasižymėjo Vinicius Junioras ir Rodrygo.

Prieš šias rungtynes komandas skyrė vos 2 taškai. 61-ą tašką savo sąskaitoje turintis „Real“ įgijo 5 taškų pranašumą prieš šio vakaro varžovus, o prieš „Barceloną“ – net 11 taškų persvarą.