Amžinų varžovų akistata prasidėjo kova dėl kiekvieno aikštės ploto. Pirmosiomis minutėmis pavojingų progų sukūrė abi komandos, bet įvarčių sąskaitą atidarė „Barcelona“.

19-ą minutę baudos smūgio metu Lionelis Messi pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o 31-erių gynėjas iš Prancūzijas Jeremy Mathieu sėkmingai jį galva pasiuntė į vartų tinklą.

Mačo pradžioje į vartų skersinį pataikęs Cristiano Ronaldo 31-ą minutę galiausiai pasiekė savo tikslą. Portugalas išlygino rezultatą po puikaus Karimo Benzemos perdavimo kulniuku.

Po pertraukos dar vieną gražų epizodą sukūrė C. Ronaldo ir K. Benzemos tandemas. Vis tik prancūzo smūgį atrėmė katalonų vartų sargas.

Vėliau žaidimas kiek aprimo, bet netikėtai tarsi peiliu visą „Real“ gynybą nurėžė „aštrus“ Dani Alveso perdavimas į priekį, kur vienu lietimu kamuolį susistabdęs Luisas Suarezas staigiu smūgiu nuginklavo Ikerą Casillasą.

Per likusį laiką aikštėje geriau atrodė šeimininkai, bet savo progų neišnaudoję L. Messi, Neymaras ir Jordi Alba rezultato švieslentėje nepakeitė.

Teisėjas Antonio Mateu šiose rungtynės negailėjo kortelių – parodė net 11 geltonų kortelių. Šešias prieš save išvydo madridiečiai, penkias – katalonai.

„Deportivo“ 0 - 0 „Espanyol“

„Villarreal“ 0 - 2 „Sevilla“
49' [0 - 1] Coke
65' [0 - 2] Vitolo

„Real Sociedad“ 3 - 1 „Cordoba“
6' Aleksandar Pantič („Cordoba“) gavo raudoną kortelę
12' [0 - 1] Florin Andone
34' [1 - 1] Imanol Agirretxe
75' [2 - 1] Gonzalo Castr
82' Inigo Lopez („Cordoba“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
90+2' [3 - 1] Alfred Finnbogason
90+3' Daniel Pinillos („Cordoba“) gavo raudoną kortelę

„Barcelona“ 2 - 1 „Real“
19' [1 - 0] Jeremy Mathieu
31' [1 - 1] Cristiano Ronaldo
56' [2 - 1] Luis Suarez