Ernesto Valverde auklėtiniai miesto derbyje 2:2 sužaidė su paskutinę vietą čempionate užimančia Barselonos „Espanyol“ komanda.

Katalonų derbyje pirmieji į priekį išsiveržė „Espanyol“ – debiutavusį vartininką Neto 23-ąją minutę nuginklavo Davidas Lopezas.

„Barcelona“ kontrolę perėmė po pertraukos – svečius į priekį išvedė Luiso Suarezo ir Arturo Vidalio įvarčiai, pelnyti 50-ąją ir 59-ąją minutėmis.

Sužaidus 75 minutes, favoritų padėtis komplikavosi – už antrąją geltoną kortelę iš aikštės pirmą kartą karjeroje išvarytas buvo Frenkie de Jongas, o „Espanyol“ tuo pasinaudojo.

Mažumoje likusi „Barcelona“ 88-ąją minutę praleido Wu Lei įvartį bei turėjo susitaikyti su lygiosiomis.

Įpusėjus sezonui, „Barcelona“ ir „Real“ turi po 40 taškų, tačiau dėl kiek geresnio įmuštų/praleistų įvarčių santykio aukščiau išlieka katalonai.