Xavi auklėtiniai po UEFA Čempionų lygoje patirto antausio nuo Donecko „Šachtar“ klubo reabilitavosi vietiniame fronte – jie namuose 2:1 (0:1) palaužė Vitorijos-Gasteiso „Alaves“ ekipą.

Jau 17 sekundę svečius į priekį išvedė Samu Omorodionas, o katalonai po tokio šalto dušo neatsigavo iki pat antrojo kėlinio – tas pats Omorodionas dar turėjo net kelias auksines progas, bet visų jų neišnaudojo.

Po pertraukos darbo ėmėsi Robertas Lewandowskis. Puolėjas iš Lenkijos 53 minutę įmušė galva, o 78-ąją realizavo 11 metrų baudinį.

Po šio turo „Barca“ su 30 taškų turnyro lentelėje ir toliau rikiuojasi trečia.

Pirmauja sezono išsišokėlė „Girona“ su 34 taškais. Antras „Real“ – su 32 taškais.