Kita Vilniaus komanda FM „Kreontas“ namuose priėmė Šiaulių „Gintrą-Universitetą“. Šiaulietės laimėjo triuškinančiu rezultatu 9:0.

Kiek netikėtas rezultatas užfiksuotas Šventupėje, kur Ukmergės „TexTiliTe“ minimaliu rezultatu 1:2 nusileido galingai čempionatą pradėjusiai Akmenės „Akmenė“ komandai. Ukmergietės sugebėjo pirmos pelnyti įvartį 27-ą minutę. 37-ą min. „Akmenė“ išlygino rezultatą, o 61-ą minutę išsiveržė į priekį. „Akmenės“ gretose pasižymėjo Ugnė Šmitaitė ir Raimonda Bložytė.

Nukeltose ketvirto turo rungtynėse tarp „Gintros-Universiteto“ ir „Žalgirio“ užfiksuotas techninis „Žalgirio“ pralaimėjimas 0:3.

IV turo rungtynių statistika:

„Gintra-Universitetas 3 - 0 „Žalgiris“ (be žaidimo)

Žalgiris” 0 - 2 “FM-Žara”

Įvarčiai: 18, 24 min. Agnė Žėglevičiūtė

„Kreontas“ 0 - 9 „Gintra-Universitetas“

Įvarčiai: 11 min. Ieva Morkūnaitė (į savo vartus), 16, 60 min. Rasa Imanalijeva, 31 min. Tatjana Veržbickaja, 47, 54 min. Sonata Vanagaitė, 68 min. Dovilė Gailevičiūtė, 87 min. Greta Kaselytė

„TexTiliTe“ 1 - 2 „Akmenė“

Įvarčiai: 27 min. Paulina Sarkanaitė („TexTiliTe“), 35 min. Ugnė Šmitaitė, 61 min. Raimonda Bložytė

1.Gintra-Universitetas550029:115
2.Akmenė540119:712
3.FM Žara530211:149
4.MFA Žalgiris52035:156
5.TexTilit510410:143
6.FM Kreontas50051:240

Rezultatyviausios žaidėjos: R. Bložytė („Akmenė“) – 8, S. Vanagaitė („Gintra-Universitetas“) - 6, D. Gailevičiūtė („Gintra-Universitetas“), Jorūnė Lipkinaitė (“Akmenė”), R. Imanalijeva („Gintra-Universitetas“) – 5 įvarčiai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)