Nesunkią pergalę šventė titulą ginantys „Manchester United“ futbolininkai, namuose 4:0 sutriuškinę „Wigan Athletic“ komandą.

Pirmo kėlinio pabaigoje pirmąjį įvartį įmušė Marouane'as Fellaini (44 min.), o po pertraukos po kartą pasižymėjo Chrisas Smallingas (57 min.), Henrikas Mkhitaryanas (74 min.) ir Bastianas Schweinsteigeris (81 min.).

Pastarojo įvartis buvo itin gražus – baudos aikštelėje kamuolio sulaukęs 32-ejų metų vokietis vartininką nuginklavo smūgiu per save.

„Millwall“ (III) 1 – 0 „Watford“ (I)

„Fulham“ (II) 4 – 1 „Hull City“ (I)

„Sutton United“ (IV) 1 – 0 „Leeds United“ (II)

„Manchester United“ (I) 4 – 0 „Wigan Athletic“ (II)

(I) – „Priemier“ lyga
(II) – „Championship“ divizionas
(III) – „League One“ čempionatas
(IV) – „League Two“ pirmenybės
(V) – „National“ lyga

FA taurės turnyro finalas bus žaidžiamas gegužės 27 dieną „Wembley“ stadione, o laimėtojas gaus bilietą į Europos taurės turnyro grupės etapą.

Čempionų titulą šiemet ginantys „Manchester United“ futbolininkai 2016-ųjų finale 2:1 įveikė „Crystal Palace“ ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)