28-ą minutę svečius į priekį išvedė Scottas McTominay, 34-ąją rezultatą lygino Šefildo komandos puolėjas Oliveris McBurnie.

Po pertraukos Eriko ten Hago pajėgoms 77-ą min. pergalę nulėmė fantastiškas Diogo Daloto smūgis į patį vartų kampą - 2:1.

Po pergalės „Man United“ su 15 taškų užima 8-ą vietą ir tašku atsilieka nuo 5-7 vietas užimančių „Brighton“, „Aston Villa“ ir „Newcastle“ ekipų, turinčių po 16 taškų.

„Shefield United“ su 1 tašku užima paskutinę 20-ą poziciją.

Lygoje pirmauja titulą ginanti „Man City“, kuri namuose 2:1 (2:0) palaužė „Brighton“ futbolininkus.

7-ą minutę svečius į priekį išvedė Julianas Alvarezas, 19-ą rezultatą dvigubino rezultatyviausias lygos žaidėjas Erlingas Haalandas, kurio sąskaitoje - 9 tikslūs įvarčiai.

Svečių gretose intrigą atkūrė Ansu Fati, „Barcelonos“ 20-metis ispanas rezultatą švelnino 73-ią minutę.

„Chelsea“ antrame kėlinyje 2:0 pirmavo namuose prieš „Arsenal“, tačiau kanonieriai atsitiesė ir po vėlyvų Declano Rice'o (77') bei Leandro Trossardo (84') įvarčių išplėšė bent tašką „Stamford Bridge“ stadione.

„Chelsea“ gretose pasižymėjo Cole'as Palmeris (15') ir ukrainietis Mykhailo Mudrykas (48').