Pirmieji šiose rungtynėse įvartį įmušė „Dainavos“ futbolininkai. Jau 6-ą minutę pasižymėjo Daniel Gunevič.

Svečiams iš Tauragės rezultatą išlyginti pavyko 28-ą minutę, kuomet tikslų smūgį galva į šeimininkų vartus pasiuntė Vytautas Dragunevičius.

Antrame kėlinyje fortūna šypsojosi „Dainavos“ klubui. 53-ią minutę kamuolį į savus vartus galva nukreipė tauragiškių žaidėjas Mantas Lėkis.

Dar vieną dovanėlę šeimininkams „Tauro“ futbolininkai padovanojo 79-ą minutę, kuomet 11 metrų baudinio realizuoti nepavyko Maksimui Lukaševičiui.

Tiek rungtynes rezultatu 2:1 laimėjusių „Dainavos“ futbolininkų, tiek 13 pralaimėjimą patyrusio Tauragės klubo pozicijos turnyro lentelėje nepasikeitė.

Pirmame rate komandos sužaidė lygiosiomis 0:0.

Rezultatas:

Alytaus „Dainava“ 2 - 1 Tauragės „Tauras
6' [1 - 0] Daniel Gunevic
28' [1 - 1] Vytautas Dragunevičius
53' [2 - 1] Mantas Lėkis (į savus vartus)

79' Maksim Lukashevich nerealizavo 11 metrų baudinio