Dvikovos pradžia turėjo priblokšti Prancūzijos rinktinės sirgalius ir įkvėpti australus: 9-ą min. po Mathew Leckie perdavimo iš krašto kamuolį į Hugo Lloriso vartus galingu smūgiu nukreipė Craigas Goodwinas.

Tokia dvikovos pradžia kiek išmušė iš vėžių prancūzus, kurie po dar vienos klaidos vos vėl neprisivirė košės.

Craig Goodwin

Tačiau bėgant minutėms prancūzų spaudimas didėjo ir įvarčių laukti ilgai nereikėjo.

27-ą minutę rezultatą lygino Adrienas Rabiotas, po penkių minučių grubias australų klaidas gynyboje išnaudojo Olivieris Giroud, sulaukęs A. Rabioto rezultatyvaus perdavimo.

Tiesa, prieš pat kėlinio pabaigą vos rezultato neišlygino Jacksonas Irvine'as, po jo smūgio galva kamuolys pataikė į virpstą.

Po pertraukos titulą ginantys prancūzai pranašumą įrodė dar dviem įvarčiais: 68 min. įvarčių sąskaitą pasaulio čempionate atidarė Kylianas Mbappe, o 72-ą min. savo antrą įvartį pelnė O. Giroud.

Šis dubliu pasižymėjęs puolėjas pagal pelnytus įvarčius rinktinėje pavijo legendinį Thierry Henry. Abiejų sąskaitose – po 51-ą įvartį.

Lapkričio 26-ą šeštadienį Prancūzija susitiks su Danija, Australija sieks taškų mače su Tunisu.

Statistika

Rezultatas

Prancūzija 4 – 1 Australija

9' [0:1] Craig Goodwin

27' [1:1] Adrienas Rabiotas

32' [2:1] Olivier Giroud

68' [3:1] Kylianas Mbappe

72' [4:1] Olivier Giroud

Kylianas Mbappe

D grupės pirmose rungtynėse Danija ir Tunisas išsiskyrė be įvarčių.

Prieš planetos pirmenybes australai kontroliniuose susitikimuose 2:0 ir 1:0 įveikė Naująją Zelandiją.

Savo ruožtu prancūzai paskutinėje dvikovoje dar rugsėjį Tautų lygoje 0:2 nusileido danams.